Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Nowości

Nowe funkcjonalności w softphone Medidesk

Nowe funkcjonalności w softphone Medidesk

Cały czas pracujemy nad tym, aby udoskonalać naszą aplikację i wprowadzać innowacyjne rozwiązania, które mogą jeszcze bardziej usprawnić i przyspieszyć pracę naszych klientów.

Od tego tygodnia wszyscy korzystający z wbudowanego w aplikację Medidesk oprogramowania Softphone, które umożliwia wykonywanie oraz odbieranie połączeń telefonicznych bez fizycznego używania telefonu zyskali dodatkowe możliwości.

 

Nowe funkcjonalności Softphone Medidesk

 • obsługa jednoczesnych połączeń wraz z możliwością przełączania się pomiędzy nimi,
 • zaawansowane przekazywanie połączeń tzw. attended call transfer (transfer z konsultacją),
 • wewnętrzna lista kontaktów w aplikacji,
 • wizualne notyfikacje (powiadomienia).

Softphone – pomocne narzędzie w czasie pandemii

Dzięki aplikacji softphone pracownicy rejestracji mają możliwość obsługi ruchu telefonicznego w placówce bez fizycznej w niej obecności. Jest to bardzo praktyczny i wygodny sposób na zorganizowanie w przychodni czy klinice, pracy zdalnej. Dzięki temu można zapewnić bezpieczeństwo zarówno pracownikom rejestracji, jak i pacjentom, a jednocześnie zadbać o ciągłość pracy placówki bez względu na sytuację epidemiologiczną.

Wszystkie osoby, które chciałyby dowiedzieć się więcej o funkcjonalnościach zarówno aplikacji softphone, jak i całego systemu Medidesk, zapraszamy do kontaktu -> https://medidesk.pl/kontakt/. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a nasi eksperci odezwą się do Ciebie!

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

  Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

   Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk