Program rozwojowy Medidesk: czym jest i dlaczego warto

Kobieta analizująca wykres podczas spotkania handlowego.

Program rozwojowy Medidesk: czym jest i dlaczego warto

Szukasz sposobów na poprawę jakości pracy rejestracji w Twojej placówce medycznej? Chcesz wiedzieć, jak pozyskiwać i utrzymywać pacjentów? W Twojej placówce potrzebna jest poprawa jakości obsługi pacjentów? Weź udział w bezpłatnym programie rozwojowym Medidesk finansowanym ze środków unijnych. Nasi eksperci wprowadzą każdą przychodnię, klinikę i szpital na zupełnie inny poziom funkcjonowania!

Nasz program rozwojowy „Sprawna i efektywna rejestracja odpowiedzią na wysokie oczekiwania pacjentów – szkolenia dla zespołu rejestracji placówki leczniczej oparte o innowacyjne rozwiązania IT” finansowany jest ze środków europejskich. Oznacza to, że chętne podmioty uczestniczą w nim zupełnie bezpłatnie, a w zamian otrzymują wsparcie ekspertów z zakresu zarządzania placówkami ochrony zdrowia oraz konkretne rozwiązania usprawniające codzienne funkcjonowanie.

Program rozwojowy Medidesk – dla kogo?

Adresatem programu rozwojowego Medidesk są placówki ochrony zdrowia – zarówno prywatne, jak i finansowane z środków publicznych. Od stycznia 2017 r. ukończyło go już około 60 placówek z całego kraju. Były to zarówno przychodnie Podstawowej Opieki Zdrowotnej, poradnie specjalistyczne, szpitale publiczne i prywatne, jak również gabinety oraz kliniki medycyny estetycznej. Oczywiście w programie mogą wziąć udział także kliniki stomatologiczne, rehabilitacyjne, udzielające porad z zakresu dietetyki czy psychologii. We wszystkich tych przypadkach wysoka jakość pracy rejestracji jest kluczem do sprawnego i rentownego funkcjonowania całej placówki.

Program rozwojowy Medidesk – jak to działa?

Program rozwojowy Medidesk jest realizowany w kilku etapach przez doświadczonych specjalistów.

 1. Wstępna analiza
  Po zgłoszeniu się placówki do programu i ustaleniu szczegółów przeprowadzamy darmowy audyt pracy rejestracji medycznej.
 2. Decyzja
  Po zapoznaniu się z wynikami audytu uczestnik decyduje, czy chce wejść do programu i wdrożyć testowo w rejestracji aplikację Medidesk.
 3. Szkolenie i wdrożenie Medidesk
  Zespół rejestracji jest szkolony z obsługi aplikacji Medidesk, a nasz dział techniczny zajmuje się jej wdrożeniem.
 4. Zasadniczy czas programu
  Trwa 14 dni. W tym czasie rejestracja medyczna pracuje z wykorzystaniem naszej aplikacji Medidesk.
 5. Kolejny audyt
  Po 14 dniach pracy z aplikacją Medidesk nasi eksperci przeprowadzają kolejny audyt dotyczący funkcjonowania rejestracji.
 6. Wybór
  Prezentujemy uczestnikowi programu wyniki audytu oraz najważniejsze statystyki biznesowe. Decyduje on o pozostaniu z aplikacją Medidesk lub o rezygnacji z niej.

Dlaczego warto?

Udział w programie rozwojowym Medidesk jest korzystny dla placówek medycznych z wielu powodów. Po pierwsze – jak już wspomniano – jest bezpłatny. Oznacza to, że placówka bez angażowania swoich środków może uzyskać profesjonalne wsparcie oraz pomoc doświadczonych ekspertów, za które w warunkach rynkowych trzeba by zapłacić naprawdę duże sumy. Po drugie – każda placówka jest analizowana pod kątem swojej specyfiki pracy. Inaczej działa przychodnia POZ, inaczej szpital, a jeszcze inaczej – klinika medycyny estetycznej. Audyty pozwalają wykryć słabe punkty każdej placówki, a eksperci przedstawiają konkretne sposoby na to, jak je zniwelować.

Oczywiście olbrzymim atutem jest możliwość pracy z naszą aplikacją Medidesk. Jest to wyjątkowo funkcjonalne narzędzie, które rewolucjonizuje pracę każdej rejestracji. Jego wdrożenie pozwala poprawić efektywność obsługi pacjenta i zyskiwać wymierne przewagi konkurencyjne. Oprócz tego, Medidesk jest źródłem bezcennych dla każdego managera statystyk dotyczących funkcjonowania placówki.

Skuteczność mierzona liczbami

Statystyki efektów rpogramu rozwojowego Medidesk.

Skuteczność programu rozwojowego Medidesk da się w bardzo prosty sposób przedstawić przy pomocy twardych danych. Na jego wdrożenie zdecydowała się m.in. Przychodnia KEN z Warszawy. W kwietniu 2018 r. – przed zgłoszeniem się do programu – odbierano w niej 870 połączeń miesięcznie. Po okresie testowym Przychodnia KEN zdecydowała się dalej pracować z aplikacją Medidesk i w sierpniu 2018 r. liczba odebranych połączeń do placówki wynosiła 2130, co stanowi wzrost aż o 71%.

Dzięki naszemu programowi rozwojowemu spada również liczba połączeń nieodebranych. Warszawskie Centrum CBT w lipcu 2018 r. miało aż 1373 nieodebranych połączeń. Po przejściu programu oraz dzięki pozostaniu z aplikacją Medidesk po zakończeniu okresu testowego we wrześniu 2018 r. liczba połączeń nieodebranych spadła do 397.

Należy pamiętać, że uczestnicy programu rozwojowego Medidesk mogą skorzystać ze specjalistycznego warsztatu dla pracowników rejestracji lub call center prowadzonego przez naszych ekspertów. Oprócz tego, bezcenną wiedzę stanowią przygotowane indywidualne raporty i analizy, dzięki którym można usprawnić całościowe funkcjonowanie placówki. Chętnych do udziału w programie rozwojowym Medidesk zapraszamy na stronę medidesk.pl/program-rozwojowy.

Autor: Redakcja
|
Dodano: 19 czerwca 2020

Powiązane posty

Pani doktor witająca się się z pacjentem podczas telekonsultacji
Kategoria:

Komunikacja lekarza z pacjentem podczas telekonsultacji

Jak lekarz powinien rozpocząć telekonsultację z pacjentem? Jak powinna ona przebiegać? O czym w szczególności trzeba przypominać pacjentom w trakcie telekonsultacji? W jaki sposób do nich mówić? Przedstawiamy garść praktycznych porad dotyczących komunikacji lekarza z pacjentem w czasie telekonsultacji!
Autor: Redakcja
|
2020-07-03
Palec wskazujący wirtualny dzwoniący telefon
Kategoria:

Co tracisz, nie mierząc konwersji telefonicznych w swojej placówce medycznej?

Nie jest tajemnicą, że liczba odebranych połączeń przychodzących przekłada się na liczbę umówionych wizyt w placówce. W praktyce zwiększenie poziomu odbieralności nie zawsze jednak jest proste. Jak więc się do tego zabrać? Czym jest współczynnik konwersji telefonicznej i jak go analizować?
Autor: Redakcja
|
2020-07-03
Contact
Wypróbuj Medidesk
Bezpłatnie przez 14 dni!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50, moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50 danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@medidesk.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych jest Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://medidesk.pl/polityka-prywatnosci/

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie.


* pola wymagane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@medidesk.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych jest Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://medidesk.pl/polityka-prywatnosci/

Zostaw numer,
oddzwonimy!
Zapytaj o wycenęWyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50, moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych i handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50 danych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@medidesk.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych jest Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://medidesk.pl/polityka-prywatnosci/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych i kontakt w sprawie informacji handlowych drogą telefoniczną.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50 w celu prowadzenia działań marketingowych i handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail Administratora tj. biuro@medidesk.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Administratorem danych osobowych jest Medidesk Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Swarzewska 51, 01-821 Warszawa, tel. 22 250 08 50. Zapoznaj się z pełnym obowiązkiem informacyjnym dostępnym na naszej stronie internetowej pod linkiem https://medidesk.pl/polityka-prywatnosci/

* pola wymagane