Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Dla Managera Łukasz Grzanek | 2020-08-24

Ruszyła sprzedaż biletów na wirtualną konferencję Akademia Managera Ochrony Zdrowia II

Czas czytania: < 1 minuta
Ruszyła sprzedaż biletów na wirtualną konferencję Akademia Managera Ochrony Zdrowia II
Wiodącym tematem drugiej edycji wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia będą współczesne wyzwania organizacyjne przed którymi stoją placówki medyczne.

Wypróbuj Medidesk bezpłatnie!

W gronie prelegentów znajdą się takie osobistości, jak Pan Dariusz Dziełak z Narodowego Funduszu Zdrowia, Prezes Polskiej Federacji Szpitali prof. J. Fedorowski oraz Prezes Zarządu Neo Hospital Joanna Szyman.

Rok 2020 narzucił placówkom medycznym nowe ścieżki działania. Nowe obostrzenia i przepisy, praca zdalna, rozwój telemedycyny, elektronicznej dokumentacji medycznej, a także adaptacja nowych rozwiązań – wszystko to stanowi ogromne wyzwania organizacyjne oraz zarządcze dla kadry managerskiej podmiotów leczniczych.

Akademia Managera Ochrony Zdrowia to wirtualna konferencja dedykowana dyrektorom, managerom i osobom zarządzającym placówkami ochrony zdrowia. Prelegenci konferencji, to osoby zarządzające placówkami medycznymi, prawnicy oraz eksperci z zakresu organizacji, sprzedaży i marketingu w ochronie zdrowia. W trakcie prelekcji przekażą uczestnikom konferencji praktyczną wiedzę, która pomaga budować sukces nowoczesnej placówki medycznej oraz odpowiedzą na wątpliwości i pytania branży.

Wirtualna konferencja odbędzie się w czwartek 24 września 2020 r. w godzinach 9:00 – 17:00 i zostanie zrealizowana w pełni online. Godzinne wystąpienia prelegentów będą uzupełnione o możliwość rozmów z ekspertami na czacie.

Zachęcamy do zapoznania się z agendą Akademii Managera Ochrony Zdrowia II:

 

Zapraszamy do zakupu biletów w promocyjnej cenie w przedsprzedaży. Szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: konferencja.amoz.edu.pl

Kontakt:
Iwona Hoszko (Project Manager AMOZ)
i.hoszko@amoz.edu.pl
kom. 729 885 864

Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk