Widok listy

Sierpniowe bezpłatne webinary Medidesk

Kobieta siedząca przed laptopem

W każdą środę sierpnia o godz. 11:00 będziemy czekać na Was online, z konkretną dawką wiedzy z obszarów:

  • tworzenia skutecznych stron sprzedażowych usług medycznych (05.08 g.11:00) Webinar o tym temacie dedykowany jest specjalistom marketingu online pracującym w branży medycznej, osobom odpowiedzialnym za tworzenie treści na strony www i projektowanie oraz wdrażanie stron typu Landing Page. Zobaczycie zrealizowane przez nas projekty i najważniejsze zasady projektowania stron sprzedażowych, z perspektywy Łukasza Grzanka (Specjalisty ds. Marketing Online w Medidesk)
  • skutecznych metod na zwiększenie liczby pacjentów (12.08 g. 11:00) Webinar “7 skutecznych metod na zwiększanie liczby pacjentów, bez angażowania dodatkowych środków na reklamę” to szkolenie dla managerów rejestracji i właścicieli placówek leczniczych, przekazujące konkretne wskazówki optymalizujące ruch na rejestracji. Jakich błędów nie popełniać w obsłudze pacjenta? Gdzie najczęściej pojawiają się problemy? O tym wszystkim opowiedzą Daniel Nowocin (CEO Medidesk) i Patrycja Hołdyńskiej (Specjalista ds. Obsługa Klienta Medidesk).
  • telekonsultacji, telewizyt i wyzwań z nimi związanych. Webinar ”jak przekonać lekarza do świadczenia telekonsultacji?” (19.08 g. 11:00) zainspirowany został pytaniami uczestników wcześniejszych naszych szkoleń online. Czy lekarzy trzeba przekonywać do telekonsultacji? Jak się do tego zabrać i przed jakimi wyzwaniami stają podmioty, które jeszcze tego nie zrobiły – o tym wszystkim opowiedzą Urszula Laskawiec (Ekspert ds. Rozwoju Branży Medycznej, Trener, Manager Sukcesu Klienta) i Łukasz Grzanek (Specjalista ds. Marketing Online w Medidesk).
  • standardów obsługi pacjenta w rejestracji medycznej. Efekt spotkań i pracy Urszuli Laskawiec (Ekspert ds. Rozwoju Branży Medycznej, Trener, Manager Sukcesu Klienta) w trakcie szkoleń stacjonarnych dla rejestracji, zebrany i przedstawiony w przystępny sposób. Zapraszamy na webinar ”jak dbać o standardy obsługi tak, aby nie tracić pacjentów? (26.08 g. 11:00) – zapisz się i poznaj sprawdzone wzorce oraz schematy pracy w rejestracji i metody wspierające zarządzaniem zespołu.

 

Aktualny harmonogram szkoleń znajdziecie zawsze na stronie www.medidesk.pl/webinary

Zapraszamy do zapisów, tym bardziej, że wprowadziliśmy usprawnienie w naszych zaproszeniach. Możesz teraz wygodnie dodać informację o webinarze do swojego kalendarza online i zaplanować czas na szkolenie z naszymi ekspertami.

Znasz kogoś, dla kogo powyższe tematy mogą być interesujące? Śmiało podziel się z nim zaproszeniem na nasze wydarzenia. Do zobaczenia! 

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się