Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Sierpniowe bezpłatne webinary Medidesk

Sierpniowe bezpłatne webinary Medidesk W sierpniu zapraszamy na cztery bezpłatne webinary prowadzone przez ekspertów Medidesk. Dowiedz się więcej.

W każdą środę sierpnia o godz. 11:00 będziemy czekać na Was online, z konkretną dawką wiedzy z obszarów:

 • tworzenia skutecznych stron sprzedażowych usług medycznych (05.08 g.11:00) Webinar o tym temacie dedykowany jest specjalistom marketingu online pracującym w branży medycznej, osobom odpowiedzialnym za tworzenie treści na strony www i projektowanie oraz wdrażanie stron typu Landing Page. Zobaczycie zrealizowane przez nas projekty i najważniejsze zasady projektowania stron sprzedażowych, z perspektywy Łukasza Grzanka (Specjalisty ds. Marketing Online w Medidesk)
 • skutecznych metod na zwiększenie liczby pacjentów (12.08 g. 11:00) Webinar “7 skutecznych metod na zwiększanie liczby pacjentów, bez angażowania dodatkowych środków na reklamę” to szkolenie dla managerów rejestracji i właścicieli placówek leczniczych, przekazujące konkretne wskazówki optymalizujące ruch na rejestracji. Jakich błędów nie popełniać w obsłudze pacjenta? Gdzie najczęściej pojawiają się problemy? O tym wszystkim opowiedzą Daniel Nowocin (CEO Medidesk) i Patrycja Hołdyńskiej (Specjalista ds. Obsługa Klienta Medidesk).
 • telekonsultacji, telewizyt i wyzwań z nimi związanych. Webinar ”jak przekonać lekarza do świadczenia telekonsultacji?” (19.08 g. 11:00) zainspirowany został pytaniami uczestników wcześniejszych naszych szkoleń online. Czy lekarzy trzeba przekonywać do telekonsultacji? Jak się do tego zabrać i przed jakimi wyzwaniami stają podmioty, które jeszcze tego nie zrobiły – o tym wszystkim opowiedzą Urszula Laskawiec (Ekspert ds. Rozwoju Branży Medycznej, Trener, Manager Sukcesu Klienta) i Łukasz Grzanek (Specjalista ds. Marketing Online w Medidesk).
 • standardów obsługi pacjenta w rejestracji medycznej. Efekt spotkań i pracy Urszuli Laskawiec (Ekspert ds. Rozwoju Branży Medycznej, Trener, Manager Sukcesu Klienta) w trakcie szkoleń stacjonarnych dla rejestracji, zebrany i przedstawiony w przystępny sposób. Zapraszamy na webinar ”jak dbać o standardy obsługi tak, aby nie tracić pacjentów? (26.08 g. 11:00) – zapisz się i poznaj sprawdzone wzorce oraz schematy pracy w rejestracji i metody wspierające zarządzaniem zespołu.

 

Aktualny harmonogram szkoleń znajdziecie zawsze na stronie www.medidesk.pl/webinary

Zapraszamy do zapisów, tym bardziej, że wprowadziliśmy usprawnienie w naszych zaproszeniach. Możesz teraz wygodnie dodać informację o webinarze do swojego kalendarza online i zaplanować czas na szkolenie z naszymi ekspertami.

Znasz kogoś, dla kogo powyższe tematy mogą być interesujące? Śmiało podziel się z nim zaproszeniem na nasze wydarzenia. Do zobaczenia! 

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

  Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

   Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk