Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Święta i Nowy Rok w placówce medycznej

Święta i Nowy Rok w placówce medycznej Święta Bożego Narodzenia tuż tuż! To ostatni moment, by przygotować na nią Twoją placówkę medyczną – zarówno pod kątem marketingowym, jak i budowania pozytywnego wizerunku przychodni oraz wzmacniania więzi całego zespołu! Oto praktyczna lista zadań do wykonania!

Osobą, która powinna przygotować cały plan działania na święta Bożego Narodzenia jest oczywiście manager placówki medycznej. W niektórych przychodniach – np. medycyny estetycznej – Boże Narodzenie to bardzo ważny czas pod względem sprzedażowym, więc warto z odpowiednim wyprzedzeniem podjąć określone działania. Estetyczne dekoracje bożonarodzeniowe zbudują wśród pacjentów pozytywny wizerunek placówki.

Różnego rodzaju okołoświąteczne atrakcje pozwolą natomiast wzmocnić więzi całego zespołu i zmotywować go do dalszej pracy! Przygotuj się na święta i sprawdź, co znajduje się na naszej liście zadań do wykonania!

Świąteczna checklista dla managera placówki medycznej

1. Ustal budżet

Planujesz okołoświąteczne akcje marketingowe, bożonarodzeniowe paczki i premie dla pracowników albo firmowe spotkanie opłatkowe? Ustal, jaką kwotę pieniędzy możesz na to przeznaczyć! Poruszaj się wyłącznie w określonych widełkach finansowych – dzięki temu będziesz mieć całkowitą kontrolę nad budżetem.

2. Sprawdź dekoracje

W okresie świąt Bożego Narodzenia do Twojej placówki powinna zawitać wyjątkowa, magiczna atmosfera! Oczywiście nie musisz od razu dekorować lampkami całego budynku – wystarczy jeśli ozdobiona zostanie np. rejestracja medyczna i poczekalnia. Dyskretny stroik z gałązek świerku, niewielka choinka, kilka kolorowych bombek – możliwości jest mnóstwo!

Na początek dwa z listy szesnastu punktów na naszej liście świątecznych zadań dla managera. Poznaj pozostałe pobierając naszą Świąteczna Checklista.

Pozwoli Ci ona sprawnie przejść przez gorący okres świąteczno-noworoczny, a później cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.

Nie ma na co czekać! Grudzień to ostatnia chwila, by pomyśleć nad tym, jakie cele stawia sobie placówka na kolejny rok oraz poszukać obszarów, w których występują niedociągnięcia i zaplanować, w jaki sposób je poprawić.

POBIERZ Świąteczną listę zadań i ciesz się magią Świat!?

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk