Widok listy

Święta i Nowy Rok w placówce medycznej

Uśmiechnięty doktor na tle udekorowanej świątecznie rejestracji.

Osobą, która powinna przygotować cały plan działania na święta Bożego Narodzenia jest oczywiście manager placówki medycznej. W niektórych przychodniach – np. medycyny estetycznej – Boże Narodzenie to bardzo ważny czas pod względem sprzedażowym, więc warto z odpowiednim wyprzedzeniem podjąć określone działania. Estetyczne dekoracje bożonarodzeniowe zbudują wśród pacjentów pozytywny wizerunek placówki.

Różnego rodzaju okołoświąteczne atrakcje pozwolą natomiast wzmocnić więzi całego zespołu i zmotywować go do dalszej pracy! Przygotuj się na święta i sprawdź, co znajduje się na naszej liście zadań do wykonania!

Świąteczna checklista dla managera placówki medycznej

1. Ustal budżet

Planujesz okołoświąteczne akcje marketingowe, bożonarodzeniowe paczki i premie dla pracowników albo firmowe spotkanie opłatkowe? Ustal, jaką kwotę pieniędzy możesz na to przeznaczyć! Poruszaj się wyłącznie w określonych widełkach finansowych – dzięki temu będziesz mieć całkowitą kontrolę nad budżetem.

2. Sprawdź dekoracje

W okresie świąt Bożego Narodzenia do Twojej placówki powinna zawitać wyjątkowa, magiczna atmosfera! Oczywiście nie musisz od razu dekorować lampkami całego budynku – wystarczy jeśli ozdobiona zostanie np. rejestracja medyczna i poczekalnia. Dyskretny stroik z gałązek świerku, niewielka choinka, kilka kolorowych bombek – możliwości jest mnóstwo!

Na początek dwa z listy szesnastu punktów na naszej liście świątecznych zadań dla managera. Poznaj pozostałe pobierając naszą Świąteczna Checklista.

Pozwoli Ci ona sprawnie przejść przez gorący okres świąteczno-noworoczny, a później cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem.

Nie ma na co czekać! Grudzień to ostatnia chwila, by pomyśleć nad tym, jakie cele stawia sobie placówka na kolejny rok oraz poszukać obszarów, w których występują niedociągnięcia i zaplanować, w jaki sposób je poprawić.

POBIERZ Świąteczną listę zadań i ciesz się magią Świat!?

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się