Widok listy

TerazPOZ! kampania skierowana do lekarzy i placówek POZ

Kampania terazPOZ! ma na celu zniwelowanie problemu, z którym borykają się każdego dnia placówki medyczne i na jaki najczęściej uskarżają się pacjenci – trudności z dodzwonieniem się do rejestracji medycznej oraz brak dostępu do nowoczesnych narzędzi wspierających lepszą komunikację z pacjentami, jak i usprawniających sam proces umówienia się pacjenta na wizytę.

W związku z nowymi rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia, w ramach strategii walki z koronawirusem, wzmocniona została rola lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Od teraz to właśnie na barkach lekarzy POZ będzie leżała pierwsza, podstawowa selekcja pacjentów, u których istnieje podejrzenie zarażenia wirusem SARS-CoV-2. Opieka nad pacjentem rozpoczynać się może w momencie teleporady, a następnie w zależności od stanu zdrowia pacjenta i wyników testów, będzie kontynuowana przez opiekę lekarza POZ bądź specjalistę chorób zakaźnych.

Dostępność i jakość, to dwa główne założenia kampanii. Aplikacja Medidesk to sposób na zapewnienie DOSTĘPNOŚCI lekarzy rodzinnych:

  • dzięki Medidesk każde zgłoszenie pacjenta dzwoniącego do POZ zostanie odnotowane w systemie do zarządzania połączeniami, a rejestracja oddzwoni na nie według kolejności zgłoszenia,
  • w ramach aplikacji Medidesk istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji za pośrednictwem wideo, na czacie i przez telefon, co zapewnia szerokie możliwości diagnostyczne; lekarz rodzinny będzie dostępny dla pacjentów zdalnie, nawet w przypadku objęcia go kwarantanną.

JAKOŚĆ, zapewni lekarzom POZ i pacjentom sprzęt IT renomowanej marki Dell:

  • w ramach kampanii istnieje możliwość zakupu nowoczesnego i wysokiej jakości sprzętu dostosowanego do przeprowadzania telekonsultacji,
  • a także możliwość naprawy, bądź wymiany wadliwego sprzętu już na drugi dzień roboczy od momentu zgłoszenia usterki.

W ramach kampanii terazPOZ! prowadzonych będzie również szereg akcji dodatkowych, wśród lekarzy, personelu pomocniczego POZ oraz pacjentów. Wszystko to ma na celu propagowanie wiedzy o prawidłowym prowadzeniu teleporad przez lekarzy POZ, korzystaniu z nowoczesnych narzędzi. Także uświadamianie pacjentów o bezpieczeństwie i wysokiej jakości telekonsultacji.

Eksperci Medidesk pomogą także wszystkim placówkom POZ w uzyskaniu refundacji, na podstawie podstawie Zarządzenia Prezesa NFZ, w postaci zwrotu do 80% kosztów wdrożenia aplikacji Medidesk bądź zakupu sprzętu.

Organizatorem kampanii terazPOZ! jest Fundacja Profilaktyka. Partnerami: Porozumienie Zielonogórskie firma Medidesk, firma Computex oraz Federacja Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia.

Dowiedz się więcej na stronie www.terazpoz.pl, a w razie pytań wypełnij formularz kontaktowy, napisz do nas na kontakt@terazpoz.pl lub zadzwoń +48 22 690 08 18.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się