Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Aplikacja

Weź udział w ankiecie Medidesk

Weź udział w ankiecie Medidesk Medidesk rozwija się wraz z potrzebami naszych Klientów. To dzięki Waszym uwagom i sugestią jesteśmy jeszcze lepsi, a na pewno jedyni tacy na rynku! Dlatego chcemy prosić Was o opinię. Sprawdź w artykule co takiego zmieniamy i zagłosuj na najlepsze rozwiązanie.

Medidesk budujemy zgodnie z logiką Customer Experience. Wychodzimy z biura i sprzed ekranów monitorów, żeby poznawać problemy naszych klientów. Aplikacja Medidesk rozwija się zatem w oparciu o uwagi i sugestie naszych klientów, a także użytkowników związanych z ochroną zdrowia.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w rozwoju aplikacji Medidesk i wyrażenie swojej opinii o kolorze naszych tagów, czyli oznaczeń widocznych na liście połączeń telefonicznych.

Tagi są jedną z ważniejszych funkcjonalności aplikacji Medidesk. Pomagają rejestracji na identyfikację spraw z jakimi kontaktują się pacjenci. To dzięki nim, rejestratorki wiedzą, że dzwoni pacjent na konsultację w ramach NFZ czy komercyjne. A nawet jeszcze głębiej, że interesuje się USG, RTG, wizytą u chirurga, urologa czy podologa, że znalazł informację o placówce na stronie www czy w ulotce, którą placówka dystrybuowała przy okazji eventu.

W poniższym linku znajduje się jedno pytanie. Udzielenie odpowiedzi zajmie Ci nie więcej niż 10 sekund. Dokładnie tak! Sprawdź sam!

ZAGŁOSUJ

P.S. Wiecie, że od 01.11.2019 jesteśmy też aktywni na Instagramie? Zapraszamy do obserwowania naszego kanału na Instagramie. Poznacie nas bliżej i trochę od kuchni ?

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk