Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Współpraca partnerska z Sagenso

Współpraca partnerska z Sagenso

Nawiązaliśmy nową współpracę biznesową z firmą Sagenso, która zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych wrażliwych w palcówkach medycznych dzięki odpowiednim procesom i narzędziom umożliwiającym stały monitoring informacji, a w efekcie płynność działania podmiotu medycznego.

Sagenso to narzędzie do kompleksowego zarządzania bezpieczeństwem IT placówki medycznej – przeciwdziała zagrożeniom wynikającym zarówno ze strony czynników zewnętrznych jak np. nieuczciwa konkurencja oraz wewnętrznych wynikających z błędów bądź niekompetencji pracowniczych.

Nasz partner dostarcza rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo i ciągłość działania placówek medycznych wszystkim tym, którzy:

 • nie chcą narażać swojej placówki na cyberataki i związany z tym paraliż oraz przestój w funkcjonowaniu placówki,
 • nie są pewni czy ich podmiot jest odpowiedni zabezpieczony na wypadek wystąpienia działań niepożądanych.
 • nie mają świadomości czym jest cyberbezpieczeństwo i jak o nie prawidłowo zadbać.

 

Jeśli chcesz sprawdzić czy Twoja placówka jest odpowiednio chroniona, a dane medyczne Twoich pacjentów bezpieczne, zgłoś się na bezpłatny audyt, w trakcie którego zweryfikowana zostanie:

 • świadomość i wiedza Twoich pracowników z zakresu cyberbezpieczeństwa,
 • ogólna ocena dojrzałości organizacyjnej,
 • zarządzanie bezpieczeństwem IT,

ponadto ocenione będzie bezpieczeństwo dostawców usług zewnętrznych oraz urządzeń użytkowników jak i zarządzanie kopiami bezpieczeństwa. Po wykonaniu audytu omówimy wyniki i zarekomendujemy Ci odpowiednie rozwiązania podczas bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą.

Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzeniem bezpłatnego audytu z zakresu cyberbezpieczeństwa, skontaktuj się z naszym ekspertem: Bartłomiej Duranc, tel. 729926427, e-mail: bartlomiej.duranc@medidesk.com.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

  Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

   Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk