Widok listy

Wykłady eksperta Medidesk na AMiSNS

Na Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu, studenci wydziału lekarskiego będą mieli okazję zapoznać się bliżej z tematem telemedycyny i e-zdrowia. Wykłady eksperta Medidesk w semestrze zimowym to 3 bloki tematyczne przewidziane w ramach przedmiotu Informatyka i biostatystyka.

Podczas zajęć nasz specjalista omówi rolę i zastosowanie e-zdrowia w najważniejszych dyscyplinach medycznych takich jak teleopieka POZ, telekardiologia, telerehabilitacja, promocja i profilaktyka itp.

W ramach wykładów studenci będą mieli okazję poznać najpopularniejsze obecnie systemy medyczne oraz aplikacje wspomagające organizację pracy podmiotów medycznych pod kątem komunikacji, zarządzania i jakości obsługi.

Wykładowca wskaże także najważniejsze korzyści oraz zagrożenia i bariery wynikające z  zastosowania rozwiązań teleinformatycznych i telemedycznych w opiece nad pacjentem.

Wykład wieńczący cykl spotkań z ekspertem Medidesk zamknie prelekcja dotycząca zastosowania Medycznych Baz Danych w codziennej praktyce lekarskiej opartej na faktach (EBM – Evidence Based Medicine).

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się