Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Wydarzenia

Agenda marcowych webinarów Medidesk

Agenda marcowych webinarów Medidesk

Zapraszamy na kolejny cykl bezpłatnych webinarów organizowanych przez Medidesk i partnerów. W trakcie marcowych spotkań managerowie, właściciele i osoby zarządzające placówkami medycznymi będą mogły zyskać wiedzę na najświeższe tematy ściśle związane z branżą ochrony zdrowia.

Miesiąc (3 marca) rozpoczniemy webinarem głównej ekspertki ds. legalizacji pobytu portalu LegalizacjaPracy.pl, Joanny Kuklińskiej, która opowie m.in. o tym jak i gdzie skutecznie pozyskiwać sprawdzonych, zagranicznych specjalistów oraz jaki jest tryb i forma ich zatrudnienia na polskim rynku pracy. Ponadto poznamy doświadczenia placówek medycznych w zatrudnianiu obcokrajowców.

Tydzień później (10 marca) ekspertka Medidesk, Urszula Łaskawiec, przedstawi najważniejsze cechy dobrego lidera oraz zaprezentuje znaczenie sprawnego delegowania obowiązków podczas webinaru Coaching managerski w placówkach medycznych.

Gościem kolejnego bezpłatnego szkolenia online Medidesk będzie Bartosz Kozłowski, ekspert ds. cyberbezpieczeństwa w bizesie i sektorze medycznym. Przedmiotem webinaru 15 marca będą kwestie odpowiedzialności za bezpieczeństwo danych w placówce medycznej, regulacje prawne oraz dobre praktyki. Polecane managerom placówek szkolenie dotyczyć będzie także kluczowych obszarów cyberbezpieczeństwa.

17 marca poznasz najlepsze sposoby na pozyskanie zainteresowania pacjentów i zachęcenie ich do kontaktu z Twoją placówką podczas szkolenia online Wojciecha Lewandowskiego ( Sales Team Manager w Medidesk). Nasz specjalista opowie na webinarze m.in. o sposobach weryfikacji efektywności działań promocyjnych oraz sprawdzonych metodach przyciągania uwagi pacjentów. Zaprezentuje elementy audytu marketingowego, który wskaże managerowi placówki medycznej rekomendowane działania w obszarze skutecznej promocji w Internecie.

W kolejnym tygodniu (22 marca) zapraszamy na webinar poświęcony prawu pracy w placówce medycznej. Spotkanie poprowadzi radca prawny Patrycja Zawadzka, która w ramach bezpłatnego szkolenia online opowie o wyborze najkorzystniejszego trybu i formy pracy podczas rekrutacji lekarzy oraz personelu placówek medycznych.  Ekspert wytłumaczy jak najlepiej przeprowadzić proces rekrutacyjny, aby był zgodny z przepisami prawa.

Przejdź szkolenie z umiejętności sprzedażowych i dowiedz się, w jaki sposób zespół rejestracji może dążyć do osiągania lepszych wyników sprzedażowych. Poznaj skuteczne sposoby na pozyskiwanie pacjentów na etapie rejestracji podczas spotkania 24 marca z Urszulą Łaskawiec, Head of Training Department w Medidesk.

29 marca możesz wziąć udział w kompleksowym, jednozajęciowy kursie, przekazującym wiedzę niezbędną dla każdego managera pracującego na co dzień z elektroniczną dokumentacją medyczną. Ekspertka Centrum e-Zdrowia Agnieszka Rudnicka-Szymczak przekaże rzetelne informacje dotyczące obowiązku wymiany i udostępniania EDM, wyjaśni sposób organizacji repozytorium elektronicznej dokumentacji medycznej oraz przedstawi wymagania dotyczące jej przechowywania.

Webinar zamykający miesiąc to Skuteczna strona internetowa placówki medycznej. Poznaj kluczowe wytyczne, które pomogą stronie internetowej Twojej placówki stać się platformą do umawiania wizyt. Posłuchaj eksperta marketingu medycznego MediaHealth Annę Aleksandrowicz i popraw skuteczność swojej strony internetowej.

Zapraszamy do zapisów https://medidesk.pl/webinary/.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk