Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Nowości

Bezpłatne webinary Medidesk – listopad

Bezpłatne webinary Medidesk – listopad

Po małej przerwie wracamy do cyklicznego prowadzenia bezpłatnych wydarzeń online dla managerów placówek medycznych i medycyny estetycznej. Jeśli chcesz skutecznie działać i rozwijać placówkę w zmiennych warunkach zerknij na stronę https://medidesk.pl/webinary/  i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie w nadchodzącym miesiącu.

W ostatnim tygodniu mijającego miesiąca 26 października możesz zapisać się na spotkanie z ekspertem Centrum e-Zdrowia Panią Agnieszką Rudnicką-Szymczak, która w formie pytań i odpowiedzi omówi najważniejsze zasady działania i udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej. Podczas spotkania dowiesz się m.in. jak prawidłowo raportować o zdarzeniach medycznych oraz o nowych pomysłach na kolejne zmiany w e-zdrowiu. Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, taką samą tematykę poruszymy 16 listopada.

Listopad zaczniemy tematem prawnym. 4 listopada Pani Patrycja Zawadzka – radca prawny z Kancelarii Wacławik-Cieciórski przybliży nam zasady ochrony danych osobowych w placówce medycznej. Dowiemy się przed jakimi wyzwaniami związanymi z ochroną danych wrażliwych stoją placówki medyczne, jak prawidłowo powinny być przetwarzane dane osobowe przez firmy zewnętrzne oraz jaka będzie nowa rola sygnalisty w ochronie zdrowia. Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, zapraszamy na webinar w tym samym temacie 23 listopada.

Niestandardowo bo w środę 10 listopada Urszula Łaskawiec ekspert ds. szkoleń Medidesk opowie jak prawidłowo delegować i dzielić obowiązki oraz zarządzać zespołem rejestracji w placówce medycznej.  Webinar szkoleniowy odpowie na Wasze pytania związane z prawidłowym podziałem obowiązków na rejestracji oraz skuteczną komunikacją z pacjentem. Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, 25 listopada podczas kolejnego wydarzenia online wrócimy do tematu.

Opieka zdrowotna w chmurze to kolejny proponowany przez nas webinar. 18 listopada zaproszony specjalista Agnieszka Zaradna – Cloud Sales Specialist z firmy FOTC zdradzi nam 10 wskazówek na organizację pracy placówek medycznych. Dowiemy się m.in. jak wykorzystać narzędzi Google w wirtualnej opiece zdrowotnej oraz o kontroli przepływu danych i bezpieczeństwa w chmurze.

Na koniec miesiąca temat skierowany bezpośrednio do managerów placówek medycznych. 30 listopada Sandra Hadasz opowie o coachingu managerskim. Ekspert ds. HR podpowie jak znaleźć i wybrać dobrego managera podmiotu medycznego oraz jakie korzyści może przynieść placówce jak i osobie zarządzającej podmiotem coaching.

Zapraszamy do zapisów na wydarzenia – darmowa wiedza, wyjątkowi prelegenci, sprawdzona skuteczność!

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk