Widok listy

Bezpłatne webinary Medidesk – listopad

Po małej przerwie wracamy do cyklicznego prowadzenia bezpłatnych wydarzeń online dla managerów placówek medycznych i medycyny estetycznej. Jeśli chcesz skutecznie działać i rozwijać placówkę w zmiennych warunkach zerknij na stronę https://medidesk.pl/webinary/  i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie w nadchodzącym miesiącu.

W ostatnim tygodniu mijającego miesiąca 26 października możesz zapisać się na spotkanie z ekspertem Centrum e-Zdrowia Panią Agnieszką Rudnicką-Szymczak, która w formie pytań i odpowiedzi omówi najważniejsze zasady działania i udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej. Podczas spotkania dowiesz się m.in. jak prawidłowo raportować o zdarzeniach medycznych oraz o nowych pomysłach na kolejne zmiany w e-zdrowiu. Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, taką samą tematykę poruszymy 16 listopada.

Listopad zaczniemy tematem prawnym. 4 listopada Pani Patrycja Zawadzka – radca prawny z Kancelarii Wacławik-Cieciórski przybliży nam zasady ochrony danych osobowych w placówce medycznej. Dowiemy się przed jakimi wyzwaniami związanymi z ochroną danych wrażliwych stoją placówki medyczne, jak prawidłowo powinny być przetwarzane dane osobowe przez firmy zewnętrzne oraz jaka będzie nowa rola sygnalisty w ochronie zdrowia. Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, zapraszamy na webinar w tym samym temacie 23 listopada.

Niestandardowo bo w środę 10 listopada Urszula Łaskawiec ekspert ds. szkoleń Medidesk opowie jak prawidłowo delegować i dzielić obowiązki oraz zarządzać zespołem rejestracji w placówce medycznej.  Webinar szkoleniowy odpowie na Wasze pytania związane z prawidłowym podziałem obowiązków na rejestracji oraz skuteczną komunikacją z pacjentem. Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, 25 listopada podczas kolejnego wydarzenia online wrócimy do tematu.

Opieka zdrowotna w chmurze to kolejny proponowany przez nas webinar. 18 listopada zaproszony specjalista Agnieszka Zaradna – Cloud Sales Specialist z firmy FOTC zdradzi nam 10 wskazówek na organizację pracy placówek medycznych. Dowiemy się m.in. jak wykorzystać narzędzi Google w wirtualnej opiece zdrowotnej oraz o kontroli przepływu danych i bezpieczeństwa w chmurze.

Na koniec miesiąca temat skierowany bezpośrednio do managerów placówek medycznych. 30 listopada Sandra Hadasz opowie o coachingu managerskim. Ekspert ds. HR podpowie jak znaleźć i wybrać dobrego managera podmiotu medycznego oraz jakie korzyści może przynieść placówce jak i osobie zarządzającej podmiotem coaching.

Zapraszamy do zapisów na wydarzenia – darmowa wiedza, wyjątkowi prelegenci, sprawdzona skuteczność!

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się