Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Wydarzenia

Bezpłatne webinary Medidesk

Bezpłatne webinary Medidesk

Webinary Medidesk cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem co nas niezmiernie cieszy i napędza do działania.

Końcówka mijającego roku jak i początek nowego 2023 przyniesie nam zupełnie nowe tematy, nieznanych jak  dotąd ekspertów oraz szkolenia zaprzyjaźnionych specjalistów, których webinary przyciągają rzesze zainteresowanych odbiorców.

Już 20 grudnia dowiecie się, jak mądrze wykorzystywać DARMOWE narzędzia do skutecznej promocji placówki medycznej podczas webinaru Anna Aleksandrowicz, eksperta marketingu medycznego. Specjalistka przedstawi m.in. sprawdzone sposoby na duże zasięgi postów medycznych w mediach społecznościowych oraz odpowie na pytanie, czy w Google można reklamować się za darmo.

Ostatni webinar mijającego roku to hit i temat, który zawsze zbiera najwięcej zapisów w naszej bazie.
Zapisz się i Ty na webinar 22 grudnia i skorzystaj z jedynej okazji, aby za darmo dowiedzieć się, jakie są aktualne obowiązki placówek medycznych w obszarze raportowania zdarzeń medycznych i co zmieni się od 1 stycznia 2023 roku. W byciu na bieżąco pomoże Ci być Agnieszka Rudnicka-Szymczak z Centrum e-Zdrowia, która poprowadzi bezpłatny webinar.

Cykl bezpłatnych webinarów w Nowym Roku rozpocznie radca prawny Patrycja Szatkowska oraz Małgorzata Bernatek z Kancelarii Smok. Już 10 stycznia niezmiennie o godz. 11 będziesz miał wyjątkową okazję, by poznać najważniejsze informacje dotyczące nowy przepisów obowiązujących podmioty medycznych. Kogo obejmują? Jakich produktów, usług i działań dotyczą? Sprawdź!

Nie wiesz, jak profesjonalnie zareagować, gdy pacjent krzyczy i jest nieprzyjemny? Masz problemy z obsługą osób narzekających na cenę usługi i zniecierpliwionych opóźnieniami? Zapisz się na webinar 12 stycznia „Co powiedzieć, kiedy pacjent… Metody postępowania w sytuacjach spornych” – Urszuli Łaskawiec, Training & Development Director Medidesk, która wyjaśni, co zrobić, aby poradzić sobie z takimi sytuacjami.

Zastanawiasz się, co motywuje pracowników do efektywnej pracy? Chcesz nauczyć się mierzyć efekty? Dowiedz się, co warto nagradzać i poznaj narzędzia pomocne przy wprowadzeniu skutecznego systemu motywacyjnego w placówce medycznej. Weź udział 26 stycznia w darmowym szkoleniu online Medidesk prowadzonym przez Urszulę Łaskawiec i Izabelę Kaźmierczak z Medidesk.

Czy pacjent ma prawo…” – weź udział w ostatnim styczniowym webinarze Medidesk 31 stycznia i dowiedz się jakie są prawa pacjenta, a jakie personelu medycznego w placówce medycznej. Webinar poprowadzi Kamila Cal-Całko z LEX-MEDYK Kancelarii Prawa Medycznego.

Działaj skuteczniej i rozwijaj placówkę w zmiennych warunkach razem z Medidesk.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk