Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Wydarzenia

Wakacyjne bezpłatne webinary szkoleniowe Medidesk

Wakacyjne bezpłatne webinary szkoleniowe Medidesk

Na okres wakacji zmniejszamy intensywność naszych spotkań webinarowych, ale nadal pozostajemy dla was z dawką solidnej wiedzy we wtorki o godzinie 11:00. Sprawdź jakie wydarzenia przygotowaliśmy dla Ciebie w miesiącu lipcu.

Programy rozwojowe i dofinansowania dla podmiotów medycznych

Nasze pierwsze spotkanie poświęcone będzie programom rozwojowym i dofinansowaniom dla podmiotów medycznych. We wtorek 06 lipca zapraszamy na webinar z ekspertem ds. Funduszy unijnych, Karoliną Koseską – Mikołajuk, która opowie o aktualnych i planowanych projektach z zakresu finansowania rozwoju podmiotów medycznych w Polsce z wykorzystaniem finansowania z projektów unijnych. Na jakie działania z obszaru zdrowia i rozwoju biznesu medycznego można uzyskać środki i w jakich województwach, jak się przygotować i jak wygląda proces realizacji projektów od wniosku, przez wykonanie, po rozliczenie. Nasz ekspert będzie również odpowiadał na pytania uczestników podczas spotkania. Gorąco zapraszamy.

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna po 1 lipca 2021 – jak się przygotować?

Wymóg raportowania wybranych zdarzeń medycznych do systemów Centrum e-Zdrowia rozpoczął się 1 lipca. Co uległo zmianie? Jak z realizacją wymogu radzą sobie podmioty medyczne i co jeszcze pozostaje do zrobienia? O tym opowie nasz ekspert Marcin Cebula z firmy FELG Dent podczas webinaru 13 lipca o godzinie 11:00. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna po 1 lipca 2021 – jak się przygotować. Jak sprawdzić, czy jesteś przygotowany do spełnienia tego obowiązku? Co można zrobić, żeby ułatwić ten proces w placówce medycznej tak dla pracowników jak i pacjentów. O tym na naszym webinarze.

Jak zatrudniać lekarzy specjalistów i personel medyczny spoza UE

Braki personelu medycznego dotkliwie dotykają managerów i właścicieli podmiotów medycznych. Na szczęście są możliwości pozyskania wykwalifikowanego personelu medycznego z poza Unii Europejskiej. Jak wykorzystać tą możliwość do zwiększenia liczby pracowników medycznych? O tym na planowanym 20 lipca webinarze opowie ekspert Joanna Kuklińska – Główny Konsultant ds. Legalizacji Pobytu w wydarzeniu: Jak zatrudniać lekarzy specjalistów i personel medyczny spoza UE. Poznacie proces pozyskiwania kandydatów, a także kwestie związane z legalizacja pobytu specjalistów medycznych z poza Unii Europejskiej.

Jak obniżyć koszty prowadzenia działalności leczniczej?

Prowadzenie podmiotu medycznego wiąże się z wydatkami – tak jak w każdym biznesie. O tym jak obniżyć koszty prowadzenia działalności leczniczej opowie Andrzej Bąk – właściciel Medycznej Grupy Zakupowej. Czym są medyczne grupy zakupowe, na jakich rachunkach generowanych w podmiotach medycznych można zaoszczędzić i gdzie poszukiwać najlepszych ofert na sprzęt, wyposażenie czy środki ochrony bezpośredniej dowiecie się na wydarzeniu we wtorek 27 lipca o 11:00. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tego typu wparcia w optymalizacji kosztów prowadzenia podmiotu, koniecznie bądźcie z nami na spotkaniu.

Zapisy na lipcowe webinary Medidesk są dostępne na naszej stronie https://medidesk.pl/webinary/
Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk