Widok listy

Wakacyjne bezpłatne webinary szkoleniowe Medidesk

Na okres wakacji zmniejszamy intensywność naszych spotkań webinarowych, ale nadal pozostajemy dla was z dawką solidnej wiedzy we wtorki o godzinie 11:00. Sprawdź jakie wydarzenia przygotowaliśmy dla Ciebie w miesiącu lipcu.

Programy rozwojowe i dofinansowania dla podmiotów medycznych

Nasze pierwsze spotkanie poświęcone będzie programom rozwojowym i dofinansowaniom dla podmiotów medycznych. We wtorek 06 lipca zapraszamy na webinar z ekspertem ds. Funduszy unijnych, Karoliną Koseską – Mikołajuk, która opowie o aktualnych i planowanych projektach z zakresu finansowania rozwoju podmiotów medycznych w Polsce z wykorzystaniem finansowania z projektów unijnych. Na jakie działania z obszaru zdrowia i rozwoju biznesu medycznego można uzyskać środki i w jakich województwach, jak się przygotować i jak wygląda proces realizacji projektów od wniosku, przez wykonanie, po rozliczenie. Nasz ekspert będzie również odpowiadał na pytania uczestników podczas spotkania. Gorąco zapraszamy.

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna po 1 lipca 2021 – jak się przygotować?

Wymóg raportowania wybranych zdarzeń medycznych do systemów Centrum e-Zdrowia rozpoczął się 1 lipca. Co uległo zmianie? Jak z realizacją wymogu radzą sobie podmioty medyczne i co jeszcze pozostaje do zrobienia? O tym opowie nasz ekspert Marcin Cebula z firmy FELG Dent podczas webinaru 13 lipca o godzinie 11:00. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna po 1 lipca 2021 – jak się przygotować. Jak sprawdzić, czy jesteś przygotowany do spełnienia tego obowiązku? Co można zrobić, żeby ułatwić ten proces w placówce medycznej tak dla pracowników jak i pacjentów. O tym na naszym webinarze.

Jak zatrudniać lekarzy specjalistów i personel medyczny spoza UE

Braki personelu medycznego dotkliwie dotykają managerów i właścicieli podmiotów medycznych. Na szczęście są możliwości pozyskania wykwalifikowanego personelu medycznego z poza Unii Europejskiej. Jak wykorzystać tą możliwość do zwiększenia liczby pracowników medycznych? O tym na planowanym 20 lipca webinarze opowie ekspert Joanna Kuklińska – Główny Konsultant ds. Legalizacji Pobytu w wydarzeniu: Jak zatrudniać lekarzy specjalistów i personel medyczny spoza UE. Poznacie proces pozyskiwania kandydatów, a także kwestie związane z legalizacja pobytu specjalistów medycznych z poza Unii Europejskiej.

Jak obniżyć koszty prowadzenia działalności leczniczej?

Prowadzenie podmiotu medycznego wiąże się z wydatkami – tak jak w każdym biznesie. O tym jak obniżyć koszty prowadzenia działalności leczniczej opowie Andrzej Bąk – właściciel Medycznej Grupy Zakupowej. Czym są medyczne grupy zakupowe, na jakich rachunkach generowanych w podmiotach medycznych można zaoszczędzić i gdzie poszukiwać najlepszych ofert na sprzęt, wyposażenie czy środki ochrony bezpośredniej dowiecie się na wydarzeniu we wtorek 27 lipca o 11:00. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tego typu wparcia w optymalizacji kosztów prowadzenia podmiotu, koniecznie bądźcie z nami na spotkaniu.

Zapisy na lipcowe webinary Medidesk są dostępne na naszej stronie https://medidesk.pl/webinary/
Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się