Widok listy

Bezpłatne webinary szkoleniowe na maj od Medidesk

Webinary Medidesk to doskonała forma uzupełnienia i poszerzenia wiedzy z obszaru zarządzania podmiotami medycznymi, pracy rejestracji czy działań wspierających personel obsługujący pacjentów w ich codziennej pracy. W maju w ramach bezpłatnych webinarów szkoleniowych przygotowaliśmy dla Was 8 spotkań z zaproszonymi ekspertami, jak zawsze we wtorki i czwartki o 11:00.

Zadowolenie pacjenta w placówkach medycznych

Zaczynamy od Customer Experience, czyli zadowolonego pacjenta w placówce medycznej. 04 maja we wtorek o godzinie 11:00 Anita Chabrowska – Dyrektor Marketingu Medidesk, razem z Łukaszem Grzankiem – Specjalistą ds. Marketingu Online przybliżą działania pomagające zarządzać pozytywnym doświadczeniem pacjenta w kontakcie z placówkami medycznymi.  O tym, czym jest Customer Experience, jak wyznaczać cele związane z tym obszarem i jak mierzyć efekty działań nastawionych na poprawę kontaktu z marką dowiesz się z zaplanowanego spotkania.

Zarządzanie kryzysowe w szpitalach

Zarządzanie kryzysowe w szpitalach będzie tematem drugiego spotkania zaplanowanego na czwartek 06 maja. Tym razem prelegentami będą prof. Jarosław J. Fedorowski – Prezes Polskiej Federacji Szpitali. Gubernator i członek Prezydium Europejskiej Federacji Szpitali. Wiceprzewodniczący platformy Zdrowe Zdrowie Pracodawców RP. Specjalista chorób wewnętrznych, kardiologii oraz koordynowanej ochrony zdrowia oraz dr hab. n. med. Łukasz Szarpak, prof. Uczelni Medycznej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, Prorektor ds. Naukowych i Współpracy Międzynarodowej – Prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Katastrof. O tym jak w obecnych czasach zarządzać działaniem placówek medycznych i szpitali opowiedzą nasi prelegenci.

Rekrutacja personelu medycznego spoza UE

11 maja we wtorek, eksperci Portal-Medica wskażą sprawdzone sposoby Jak zatrudnić lekarza specjalistę, lekarza dentystę oraz pielęgniarkę spoza Unii Europejskiej. Szukasz personelu medycznego do swojego podmiotu? Koniecznie bądź z nami na webinarze. Prowadzące Anna Baranowska i Magdalena Waliszewska – współwłaścicielki grupy Portal-Medica, w której w skład wchodzą serwis branżowy Portal-Medica i medyczna agencja pracy Portal-MedicaHR podzielą się swoim doświadczeniem i wskazówkami, jak wykorzystać obecne zmiany w przepisach dotyczące zatrudniania lekarzy spoza obszaru Unii Europejskiej.

Voiceboty w obsłudze pacjenta

Voiceboty w placówkach medycznych, czyli technologia we wsparciu pracy rejestracji i obsługi pacjenta. W tym temacie zapraszamy już 13 maja w czwartek. O tym czym są, a czym nie voiceboty, o bezpieczeństwie i sprawdzonych scenariuszach działania na rejestracjach medycznych opowiedzą Katarzyna Gniewosz – Head of Sales talkie.ai oraz Anna Brzostowska – Junior Project Manager opiekująca się projektem voicebotów w Medidesk.

Koordynowana ochrona zdrowia

18 maja, we wtorek ponownie spotkamy się z prof. Jarosławem J. Fedorowskim – Prezesem Polskiej Federacji Szpitali. Gubernatorem i członkiem Prezydium Europejskiej Federacji Szpitali, który wraz z zaproszonymi przez siebie ekspertami opowie o Koordynowanej ochronie zdrowia i wyzwaniach dla szpitali w tym obszarze. Dołącz do nas w tym wydarzeniu i poznaj aktualne podejście do organizacji świadczeń, modeli finansowania, zarządzania ryzykiem oraz komunikacji w ochronie zdrowia.

Zmiany w Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna w gabinecie stomatologicznym po 1 lipca 2021 – jak się przygotować? Jakie zmiany czekają podmioty medyczne w obszarze informatyzacji ochrony zdrowia i wytwarzania Elektronicznej Dokumentacji Medycznej od wakacji? Dowiesz się z naszego webinaru, w trakcie którego nasz ekspert Marcin Cebula – Product Manager / Social Media Manager aplikacji FELG Dent podzieli się swoimi wskazówkami dla gabinetów i placówek stomatologicznych. Dołącz do nas w czwartek 20 maja o 11:00.

Jak sobie radzić ze stresem w pracy rejestracji

Na koniec miesiąca przygotowaliśmy dwa terminy 25 maja wtorek oraz 27 maja czwartek z tematyką stresu w pracy managerów i rejestratorek – jak sobie radzić? Nasz ekspert, trener i szkoleniowiec Urszula Łaskawiec – Head Of Training Department Medidesk, opowie o tym, jakie sytuacje najczęściej powodują stres w pracy w podmiotach medycznych przy obsłudze pacjenta. Jak sobie radzić z sytuacjami stresowymi, jakie metody warto stosować aby zapobiegać sytuacjom stresowym oraz jak wspomóc managera oraz rejestratorki w codziennych działaniach tak, aby zmniejszyć poziom stresu.

Bezpłatne webinary szkoleniowe na maj od Medidesk

Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w zbliżających się wydarzeniach. Szczegóły wraz z formularzami dostępne na stronie https://www.medidesk.pl/webinary.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się