Widok listy

Grudniowe bezpłatne webinary Medidesk

webinary dla branży medycznej

Możliwości współczesnej technologii pozwalają nam bez wychodzenia z domu brać udział w spotkaniach online, które podnoszą nasze kwalifikacje i pozwalają na odkrywanie nowych perspektyw rozwoju nas samych jak i podmiotów przez nas zarządzanych. Zapraszamy na ostatnie w tym roku bezpłatne webinary Medidesk.

Pierwszy dzień miesiąca rozpoczniemy od spotkania online podczas, którego dowiecie się jakie działania warto prowadzić, aby zapewnić płynne, bezproblemowe i bezpieczne funkcjonowanie gabinetu stomatologicznego. Zdalna organizacja pracy rejestracji oraz realizowanie świadczeń medycznych w dobie pandemii to kolejne obszary, o których opowie Jacek Czapski, trener umiejętności miękkich i coach.

Następny webinar (3 grudnia), który dla Was przygotowaliśmy należeć będzie do specjalistów marketingu medycznego z Media Health. Joanna Rabiński oraz Aleksandra Czyżak zdradzą Wam tajemnice prowadzenia skutecznej komunikacji przy wykorzystaniu Facebooka bez ponoszenia dodatkowych kosztów na reklamę. Jak wykorzystać serwis społecznościowy do prowadzenia efektywnych działań, stosując skuteczną komunikację i zyskać nowych, lojalnych pacjentów.

8 grudnia zapraszamy na webinary w formule wywiadu. Pierwszy z nich z trenerem medialnym i ekspertem ds. wizerunku Barbarą Krysztofik przybliży nam wizerunek podmiotów medycznych w dobie pandemii. Dowiemy się jakie kryzysy PR-owe może przynieść placówce pandemia koronawirusa oraz czy można zawczasu się na nie przygotować. Podczas webinaru dowiecie się czy media społecznościowe potęgują kryzys i jak komunikować się w przypadku kłopotów.

Drugi wywiad to nasza grudniowa NOWOŚĆ. Szukacie pracowników do swojej placówki medycznej i nie wiecie gdzie znaleźć potencjalnych kandydatów? 10 grudnia Magdalena Waliszewska-Gradzik z Portal Medica, który łączy pracowników i pracodawców z branży medycznej opowie jak dotrzeć do specjalistów z branży, czy warto wykorzystywać portale ogłoszeniowe oraz jak można zaoszczędzić czas i pieniądze na rekrutacji pracowników.

W połowie miesiąca (15 grudnia) skupimy się na rzeczywistości prawnej placówki medycznej w dobie pandemii. Aleksandra Powierża z Kancelarii Adwokacko-Radcowskiej „Podsiadły-Gęsikowska, Powierża” Sp. p. zwróci naszą uwagę na obowiązki i odpowiedzialność podmiotu leczniczego wobec pacjentów i pracowników. Opowie o podstawach prawnych udzielania zdalnych świadczeń medycznych oraz wytłumaczy zasadność tzw. opłaty pandemicznej.

Ostatni webinar w tym roku będzie należał do specjalistów Medidesk. Anita Chabrowska i Urszula Łaskawiec już 17 grudnia przybliżą nam pojęcie Customer Experience. Dowiemy się co wpływa na doświadczenia pacjenta przebywającego w placówce medycznej oraz jakie można zastosować techniki, metody i narzędzia wspierające pozytywne customer experience.

Chcieliśmy podziękować za Waszą obecność, zaangażowanie i pozytywny odbiór naszych webinarów w roku bieżącym. Obiecujemy nie zwalniać tempa i w 2021 r. dostarczać Wam nowe świeże, branżowe tematy gwarantujące najwyższy poziom merytoryczny. Do zobaczenia!

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się