Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Nowości

Harmonogram bezpłatnych webinarów Medidesk w lutym 2021

Harmonogram bezpłatnych webinarów Medidesk w lutym 2021 Szukasz pomysłów na rozwój swojego biznesu medycznego? Koniecznie sprawdź tematykę naszych najbliższych webinarów. W lutym dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki, o godzinie 11:00 zapraszamy na kolejne spotkania z ekspertami z obszarów komunikacji, zarządzania, marketingu oraz nowych technologii w obsłudze pacjenta.

Fanpage placówki medycznej na LinkedIn?

Na początku miesiąca LinkedIn i skuteczna wizytówka placówki medycznej. Jakie działania czekają placówki medyczne na portalu zrzeszającym ponad 4 miliony profesjonalistów zawodowych w Polsce? Jak wykorzystać potencjał LinkedIn do budowy wizerunku profesjonalnego pracodawcy, eksperta i lidera branży medycznej? Dowiedz się już we wtorek, 02 lutego. Webinar poprowadzi specjalista ds. marketingu online Medidesk, Łukasz Grzanek.

Standardy obsługi pacjenta

Czy warto wprowadzać i przestrzegać standardów obsługi pacjentów w placówce medycznej? Jak weryfikować skuteczność pracy rejestracji, na co zwracać uwagę przy jakościowej i profesjonalnej obsłudze i jakie metody pomogą managerom czy kierownikom zespołów rejestracji w zarządzaniu ich pracą? Na te pytania odpowie Urszula Łaskawiec, kierownik działu szkoleń Medidesk w czwartek 04 lutego, podczas webinaru: Jak dbać o standardy obsługi w placówce, tak aby nie tracić pacjentów.

Działania marketingowe w medycynie estetycznej, co wybrać?

Pozyskiwanie pacjentów zainteresowanych usługami placówki medycznej czy medycyny estetycznej to proces. Od zainteresowania marką czy usługą, przez budowę zaufania, rozwiewanie obiekcji, aż po kontakt z placówką, umówienie wizyty, realizację usługi i działania po wizycie. Jakie kanały komunikacji, metody i narzędzia będą pomocne w tym procesie? Dowiecie się podczas webinaru: Marketing placówek medycyny estetycznej przy ograniczonym budżecie – w jakie działania inwestować w 2021? Zaprasza ekspert w dziedzinie zarządzania projektami marketingowymi, z 12-letnim doświadczeniem w branży reklamowej, Anita Chabrowska, Dyrektor Marketingu Medidesk, wtorek 09 lutego.

Narodowy Program Szczepień COVID-19

A już 11 lutego, w czwartek, temat bardzo na czasie, Narodowy Program Szczepień COVID-19 – wyzwania i dobre praktyki dla podmiotów medycznych i szpitali. Naszym gościem będzie Prof. Jarosław J. Fedorowski, Prezes Polskiej Federacji Szpitali. Gubernator i członek Prezydium Europejskiej Federacji Szpitali. Poznacie wytyczne i dobre praktyki przy organizacji procesu wyszczepiania populacji, a także problemy i wyzwania czekające managerów i koordynatorów realizujących Narodowy Program Szczepień w Polsce.

Telefonia internetowa VoIP

Telefon, najpopularniejszy kanał kontaktu pacjenta z placówką medyczną. Czy telefon w realizacji strategii rozwoju i działania podmiotu może być jego piętą achillesową? Ten webinar powinien rozwiać Wasze wątpliwości. Zapraszamy we wtorek, 16 lutego na spotkanie z dwoma specjalistami telefonii internetowej VoIP, Arkadiuszem Zabielskim i Jarosławem Rzewińskim z Medidesk, którzy opowiedzą: Jak usprawnić obsługę pacjenta na rejestracji dzięki wdrożeniu telefonii VoIP – zostaw konkurencję w tyle!

Bezpieczna i dochodowa placówka stomatologiczna

18 lutego zapraszamy managerów i kierowników placówek stomatologicznych oraz medycznych na webinar Bezpieczna oraz dochodowa placówka medyczna i stomatologiczna w dobie pandemii, podczas którego Izabela Kaźmierczak – Kierownik Działu Sukcesu Klienta Medidesk, Urszula Łaskawiec – Head Of Training Department Medidesk opowiedzą o wyzwaniach i zagrożeniach realizacji świadczeń medycznych i organizacji pracy rejestracji medycznej i stomatologicznej bez względu na warunki i w obliczu pandemii. Nasze ekspertki powiedzą o tym jak radzić sobie ze zmianą, o nowych kanałach komunikacji z pacjentami i działaniach zapewniających płynność funkcjonowania placówek medycznych i stomatologicznych – zapraszamy!

Rekrutacja i HR

Poszukujesz pracowników medycznych do swoich zespołów? Zastanawiasz się nad rekrutacją i zatrudnianiem specjalistów z zagranicy? Koniecznie bądź z nami 23 lutego (wtorek), kiedy to razem z współwłaścicielką grupy Portal-Medica, w której w skład wchodzą serwis branżowy Portal-Medica i medyczna agencja pracy Portal-Medica HR Anną Baranowską porozmawiamy o: Jak zatrudnić lekarza, lekarza dentystę oraz pielęgniarkę spoza Unii EuropejskiejPoznaj zmiany w przepisach i możliwości, które z nowym rokiem ułatwią ten proces w Polsce. Jak można zaoszczędzić czas i pieniądze na rekrutacji? Dowiedz się podczas naszego webinaru.

Strony www i landing page

Na koniec harmonogramu bezpłatnych webinarów Medidesk w lutym 2021 przygotowaliśmy pigułkę wiedzy o stronach www i landing page w pozyskiwaniu pacjentów na usługi medyczne. Na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać przy ich tworzeniu? Kiedy strona www, a kiedy landing page? Jak zarządzać treścią w serwisach internetowych, reklamą, generować ruch i mierzyć skuteczność prowadzonych kampanii? Dowiesz się z webinaru Buduj swój wizerunek i zdobywaj pacjentów – skuteczne tworzenie www oraz Landing Page, w czwartek 25.02 o 11:00. Zapraszają Joanna Rabińska Senior Account Manager oraz Aleksandra Czyżak – Account Manager, w agencji marketingowej specjalizującej się w podmiotach medycznych Media Health.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na nasze wydarzenia na https://medidesk.pl/webinary/

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk