Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Jak dostosować placówkę medyczną do aktualnej sytuacji? Bezpłatne webinary

Jak dostosować placówkę medyczną do aktualnej sytuacji? Bezpłatne webinary

Obecna sytuacja wymaga szybkich decyzji i elastyczności w dostosowywaniu się do potrzeb rynku. Są to kwestie szczególnie istotne w realiach funkcjonowania placówek medycznych, które dbają o zdrowie nas i naszych najbliższych. Wiele placówek leczniczych zamyka obecnie swoją działalność, ale znamy także przypadki szybkiej adaptacji do aktualnych warunków. Okres pandemii może być czasem szukania nowych rozwiązań i wychodzenia z okresu zastoju obronną ręką.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT w podmiotach leczniczych oraz w prowadzeniu kampanii reklamowych dla branży medycznej, przygotowaliśmy dla Państwa szereg bezpłatnych szkoleń online, które pomogą właścicielom oraz managerom placówek medycznych w przetrwaniu tego trudnego okresu. Naszą wiedzą dzielimy się w trakcie cyklicznych, bezpłatnych webinarów, odbywających się we wtorki i czwartki.

Na wtorkowe spotkania zapraszamy wszystkich zainteresowanych wdrożeniem telekonsultacji w swojej placówce. Pokażemy jak, dzięki zintegrowanej z aplikacją Medidesk platformie telemedycznej, w szybki i skuteczny sposób przenieść realizowanie konsultacji lekarskich z tradycyjnego gabinetu do przestrzeni online. Przedstawimy rozwiązania, dzięki którym można wystawić elektroniczną dokumentację medyczną, e-receptę, e-zwolnienie, e-skierowanie, czy pobrać opłatę za realizowanie wizyt komercyjnych, przy świadczeniu usług w ramach telekonsultacji.

W czwartki będziemy pokazywać studia przypadków i dzielić się sprawdzonymi wskazówkami dotyczącymi budowania biznesu oraz wizerunku firmy medycznej w czasie pandemii. Nie będą to teoretyczne rozważania. Od początku ogłoszenia stanu epidemicznego, prężnie wspieramy współpracujące z nami placówki medyczne – chcemy pokazać Wam sprawdzone, skuteczne rozwiązania, które wypracowaliśmy z naszymi partnerami. Będziemy omawiać je na przykładzie konkretnych case studies.

Wybierz webinar i dowiedz się jak skutecznie wdrażać zmiany. Znajdź dogodny dla siebie termin i zapisz się już dziś!

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk