Widok listy

Jak dostosować placówkę medyczną do aktualnej sytuacji? Bezpłatne webinary

Telekonsultacje z lekarzem przez komórkę

Obecna sytuacja wymaga szybkich decyzji i elastyczności w dostosowywaniu się do potrzeb rynku. Są to kwestie szczególnie istotne w realiach funkcjonowania placówek medycznych, które dbają o zdrowie nas i naszych najbliższych. Wiele placówek leczniczych zamyka obecnie swoją działalność, ale znamy także przypadki szybkiej adaptacji do aktualnych warunków. Okres pandemii może być czasem szukania nowych rozwiązań i wychodzenia z okresu zastoju obronną ręką.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań IT w podmiotach leczniczych oraz w prowadzeniu kampanii reklamowych dla branży medycznej, przygotowaliśmy dla Państwa szereg bezpłatnych szkoleń online, które pomogą właścicielom oraz managerom placówek medycznych w przetrwaniu tego trudnego okresu. Naszą wiedzą dzielimy się w trakcie cyklicznych, bezpłatnych webinarów, odbywających się we wtorki i czwartki.

Na wtorkowe spotkania zapraszamy wszystkich zainteresowanych wdrożeniem telekonsultacji w swojej placówce. Pokażemy jak, dzięki zintegrowanej z aplikacją Medidesk platformie telemedycznej, w szybki i skuteczny sposób przenieść realizowanie konsultacji lekarskich z tradycyjnego gabinetu do przestrzeni online. Przedstawimy rozwiązania, dzięki którym można wystawić elektroniczną dokumentację medyczną, e-receptę, e-zwolnienie, e-skierowanie, czy pobrać opłatę za realizowanie wizyt komercyjnych, przy świadczeniu usług w ramach telekonsultacji.

W czwartki będziemy pokazywać studia przypadków i dzielić się sprawdzonymi wskazówkami dotyczącymi budowania biznesu oraz wizerunku firmy medycznej w czasie pandemii. Nie będą to teoretyczne rozważania. Od początku ogłoszenia stanu epidemicznego, prężnie wspieramy współpracujące z nami placówki medyczne – chcemy pokazać Wam sprawdzone, skuteczne rozwiązania, które wypracowaliśmy z naszymi partnerami. Będziemy omawiać je na przykładzie konkretnych case studies.

Wybierz webinar i dowiedz się jak skutecznie wdrażać zmiany. Znajdź dogodny dla siebie termin i zapisz się już dziś!

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się