Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Aplikacja

Aplikacja Jakub Stępnowski | 2020-03-17

Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?

Czas czytania: < 1 minuta
Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?
Zapraszamy na bezpłatny webinar “Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?” 

Wypróbuj Medidesk bezpłatnie!

Jeżeli jesteś zainteresowany szybkim i skutecznym wdrożeniem rozwiązań z zakresu telekonsultacji w swojej placówce leczniczej, zapraszamy na bezpłatny webinar realizowany przez Medidesk. Webinar “Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?” odbędzie się już w najbliższy czwartek 19 marca w godz. 14:00-15:00. Zachęcamy do zapisów.

Telekonsultacje stanowią nowoczesną, bezpieczną i skuteczną formę udzielania porad lekarskich. W obliczu pandemii koronawirusa, drogę rekomendowaną przez Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia oraz Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Na rynku istnieją kompleksowe rozwiązania telemedyczne, które zapewniają nie tylko możliwość połączenia w formie rozmowy czy videokonferencji, ale również gwarantują w sposób bezpieczny przekazywanie dokumentacji medycznej, wystawianie e-recept, e-skierowań czy e-zwolnień oraz pobieranie opłat za usługę – jeśli istnieje taka konieczność. Cały proces natomiast jest realizowany i monitorowany w panelu obsługi zgłoszeń pacjentów. 

Jeżeli jesteś zainteresowany szybkim i skutecznym wdrożeniem rozwiązań w zakresie telekonsultacji w swojej placówce leczniczej zapraszamy na bezpłatny webinar „ Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?”

Podczas webinaru organizowanego online dowiesz się m.in.:

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek 19 marca br. w godz. 14.00-15:00. Aby wziąć w nim udział wypełnij formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie: www.medidesk.pl/webinar-telekonsultacje

Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk