Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Aplikacja

Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?

Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego? Zapraszamy na bezpłatny webinar “Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?” 

Jeżeli jesteś zainteresowany szybkim i skutecznym wdrożeniem rozwiązań z zakresu telekonsultacji w swojej placówce leczniczej, zapraszamy na bezpłatny webinar realizowany przez Medidesk. Webinar “Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?” odbędzie się już w najbliższy czwartek 19 marca w godz. 14:00-15:00. Zachęcamy do zapisów.

Telekonsultacje stanowią nowoczesną, bezpieczną i skuteczną formę udzielania porad lekarskich. W obliczu pandemii koronawirusa, drogę rekomendowaną przez Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia oraz Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Na rynku istnieją kompleksowe rozwiązania telemedyczne, które zapewniają nie tylko możliwość połączenia w formie rozmowy czy videokonferencji, ale również gwarantują w sposób bezpieczny przekazywanie dokumentacji medycznej, wystawianie e-recept, e-skierowań czy e-zwolnień oraz pobieranie opłat za usługę – jeśli istnieje taka konieczność. Cały proces natomiast jest realizowany i monitorowany w panelu obsługi zgłoszeń pacjentów. 

Jeżeli jesteś zainteresowany szybkim i skutecznym wdrożeniem rozwiązań w zakresie telekonsultacji w swojej placówce leczniczej zapraszamy na bezpłatny webinar „ Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?”

Podczas webinaru organizowanego online dowiesz się m.in.:

 • Jakie są zalety z wdrożenia telekonsultacji w placówce medycznej?
 • Jakie są wymagania techniczne do realizacji tego typu usług?
 • Poznasz funkcje systemu telemedycznego: terminarz wizyt, narzędzia do telekomunikacji, e-recepta, baza pacjentów, e-zwolnienia.
 • Jak przygotować personel recepcji oraz lekarzy do realizowania telekonsultacji?
 • Jak skorzystać z finansowanie z NFZ na wdrożenie telekonsultacji?

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek 19 marca br. w godz. 14.00-15:00. Aby wziąć w nim udział wypełnij formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie: www.medidesk.pl/webinar-telekonsultacje

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

  Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

   Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk