Widok listy

Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?

Widok kobiety robiącej notatki

Jeżeli jesteś zainteresowany szybkim i skutecznym wdrożeniem rozwiązań z zakresu telekonsultacji w swojej placówce leczniczej, zapraszamy na bezpłatny webinar realizowany przez Medidesk. Webinar “Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?” odbędzie się już w najbliższy czwartek 19 marca w godz. 14:00-15:00. Zachęcamy do zapisów.

Telekonsultacje stanowią nowoczesną, bezpieczną i skuteczną formę udzielania porad lekarskich. W obliczu pandemii koronawirusa, drogę rekomendowaną przez Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia oraz Narodowy Fundusz Zdrowia. 

Na rynku istnieją kompleksowe rozwiązania telemedyczne, które zapewniają nie tylko możliwość połączenia w formie rozmowy czy videokonferencji, ale również gwarantują w sposób bezpieczny przekazywanie dokumentacji medycznej, wystawianie e-recept, e-skierowań czy e-zwolnień oraz pobieranie opłat za usługę – jeśli istnieje taka konieczność. Cały proces natomiast jest realizowany i monitorowany w panelu obsługi zgłoszeń pacjentów. 

Jeżeli jesteś zainteresowany szybkim i skutecznym wdrożeniem rozwiązań w zakresie telekonsultacji w swojej placówce leczniczej zapraszamy na bezpłatny webinar „ Jak wdrożyć telekonsultacje w placówce medycznej w czasie zagrożenia epidemicznego?”

Podczas webinaru organizowanego online dowiesz się m.in.:

  • Jakie są zalety z wdrożenia telekonsultacji w placówce medycznej?
  • Jakie są wymagania techniczne do realizacji tego typu usług?
  • Poznasz funkcje systemu telemedycznego: terminarz wizyt, narzędzia do telekomunikacji, e-recepta, baza pacjentów, e-zwolnienia.
  • Jak przygotować personel recepcji oraz lekarzy do realizowania telekonsultacji?
  • Jak skorzystać z finansowanie z NFZ na wdrożenie telekonsultacji?

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek 19 marca br. w godz. 14.00-15:00. Aby wziąć w nim udział wypełnij formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie: www.medidesk.pl/webinar-telekonsultacje

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się