Widok listy

Kwietniowe webinary Medidesk

Wiosenne branżowe szkolenia w formie interaktywnych, angażujących 60-minutowych webinarów prowadzonych w ramach cyklicznych spotkań dla managerów i właścicieli placówek medycznych.

W kwietniu zapraszamy na 4 spotkania online. Miesiąc rozpoczniemy webinarem „Asertywność – niezbędna umiejętność managera i rejestratorek w placówce medycznej” (7 kwietnia). To kompleksowe szkolenie, które pozwoli poprawić efektywność zespołu rejestracji medycznej i umożliwi odciążyć go psychicznie. Umiejętność odmawiania jest kluczowa w komunikacji międzyludzkiej, choć nie wszystkim przychodzi to łatwo. Asertywność nie musi wiązać się z byciem nieuprzejmym, o czym na webinarze postara się przekonać Urszula Łaskawiec, Head of Training Department w Medidesk.

W następnym tygodniu (12 kwietnia) darmowy webinar poprowadzi Krzysztof Wroński, CEO agencji marketingu internetowego Marafiki. W ramach spotkania doświadczony specjalista opowie o najefektywniejszych narzędziach reklamowych, takich jak Google Ads czy Facebook Ads. Ponadto przedstawi kluczowe założenia dotyczące pozycjonowania organicznego w wyszukiwarce Google oraz wyjaśni, jakie korzyści może przynieść analiza ruchu na stronie za pomocą Google Analytics.

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i poznać procedury, o jakich trzeba pamiętać na stanowisku rejestratora w placówce medycznej. Zapisz się na webinar 14 kwietnia, który poprowadzi Radca prawny Dominika Zmuda Trzebiatowska z kancelarii Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych. Nasz ekspert przedstawi kluczowe informacje dotyczące m.in.: przyjmowania i dokumentowania oświadczeń woli pacjentów, podejmowaniu decyzji o leczeniu niepełnoletnich oraz zasad udostępniania dokumentacji medycznej.

Poznaj moc mediów społecznościowych. Prowadź profesjonalny profil na Facebooku i zyskaj nowych pacjentów dzięki bezpłatnemu szkoleniu online 21 kwietnia. Darmowy webinar poprowadzi Katarzyna Szymańska z Marketing Medyczny Online. Ekspertka przedstawi m.in. najnowsze trendy w mediach społecznościowych i opowie o tym, na co warto postawić w 2022 r.

Zapraszamy do zapisów!

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się