Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Wydarzenia

Kwietniowe webinary Medidesk

Kwietniowe webinary Medidesk

Wiosenne branżowe szkolenia w formie interaktywnych, angażujących 60-minutowych webinarów prowadzonych w ramach cyklicznych spotkań dla managerów i właścicieli placówek medycznych.

W kwietniu zapraszamy na 4 spotkania online. Miesiąc rozpoczniemy webinarem „Asertywność – niezbędna umiejętność managera i rejestratorek w placówce medycznej” (7 kwietnia). To kompleksowe szkolenie, które pozwoli poprawić efektywność zespołu rejestracji medycznej i umożliwi odciążyć go psychicznie. Umiejętność odmawiania jest kluczowa w komunikacji międzyludzkiej, choć nie wszystkim przychodzi to łatwo. Asertywność nie musi wiązać się z byciem nieuprzejmym, o czym na webinarze postara się przekonać Urszula Łaskawiec, Head of Training Department w Medidesk.

W następnym tygodniu (12 kwietnia) darmowy webinar poprowadzi Krzysztof Wroński, CEO agencji marketingu internetowego Marafiki. W ramach spotkania doświadczony specjalista opowie o najefektywniejszych narzędziach reklamowych, takich jak Google Ads czy Facebook Ads. Ponadto przedstawi kluczowe założenia dotyczące pozycjonowania organicznego w wyszukiwarce Google oraz wyjaśni, jakie korzyści może przynieść analiza ruchu na stronie za pomocą Google Analytics.

Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i poznać procedury, o jakich trzeba pamiętać na stanowisku rejestratora w placówce medycznej. Zapisz się na webinar 14 kwietnia, który poprowadzi Radca prawny Dominika Zmuda Trzebiatowska z kancelarii Cieciórski, Wacławik Spółka Partnerska Radców Prawnych. Nasz ekspert przedstawi kluczowe informacje dotyczące m.in.: przyjmowania i dokumentowania oświadczeń woli pacjentów, podejmowaniu decyzji o leczeniu niepełnoletnich oraz zasad udostępniania dokumentacji medycznej.

Poznaj moc mediów społecznościowych. Prowadź profesjonalny profil na Facebooku i zyskaj nowych pacjentów dzięki bezpłatnemu szkoleniu online 21 kwietnia. Darmowy webinar poprowadzi Katarzyna Szymańska z Marketing Medyczny Online. Ekspertka przedstawi m.in. najnowsze trendy w mediach społecznościowych i opowie o tym, na co warto postawić w 2022 r.

Zapraszamy do zapisów!

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk