Widok listy

Lean Healthcare i Medidesk na Sympozjum w Toruniu

Lean Healthcare Medidesk

Czym jest lean healthcare? Jak poprawić dostępność do świadczeń oraz efektywność finansową placówki medycznej? Czym jest strumień wartości procesu klinicznego i jak efektywnie rozwiązywać problemy w placówkach ochrony zdrowia? To i wiele więcej na jedynym w Polsce bezpłatnym Sympozjum Lean Healthcare w Toruniu.

Czym jest Lean Healthcare?

Sympozjum Lean Healthcare to niepowtarzalna okazja poznania innowacyjnej metody zarządzania w placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach i laboratoriach zgodnie z podejściem lean management – szczupłe zarządzanie. Medidesk razem z organizatorem LEAN HOSPITALS oraz partnerami zaprasza na pierwsze i niepowtarzalne na Polskę wydarzenie.

Celem spotkania jest zwięzłe przekazanie możliwości wykorzystania podejścia Lean Healthcare w pokonywaniu problemów w codziennym funkcjonowaniu placówek ochrony zdrowia. Począwszy od kontaktu pacjenta z placówką, przez skrócenie czasu pobytu w ośrodku bez szkody dla jakości opieki i leczenia. Ważnymi elementami działania w podejściu Lean Healthcare jest wzrost efektywności finansowej organizacji, poprawa bezpieczeństwa pacjenta, minimalizacja ryzyk, zdarzeń niepożądanych, poprawa komunikacji oraz optymalizacja zasobów.

Medidesk na Sympozjum Lean Healthcare

Aplikacja Medidesk jest wzorcowym narzędziem wpisującym się swoim działaniem w poprawę efektywności procesowej zgodnie z lean management. Moduł rejestracja wspiera na etapie kontaktu pacjenta z placówką i realizacji zapotrzebowania na usługę zdrowotną. Moduł menedżer z raportami wspiera działania zarządcze, decyzje biznesowe oraz pomaga zoptymalizować zasoby i usprawnia komunikację pacjent-placówka na rejestracji. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu!

Sprawdź Harmonogram Sympozjum Lean Healthcare Toruń

Zapraszamy do zapisów, uczestnictwa oraz skorzystania z konsultacji na stoisku Medidesk w dniu 31.05.2019 r. Sympozjum odbywa się w siedzibie Business Link na terenie Toruńskiego Inkubatora Technologicznego API przy ul. Łokietka 5 – obiekt zabytkowych Młynów Richtera w Toruniu.

BEZPŁATNE UCZESTNICTWO i rejestracja do 30.05.2019 w linku. Do zobaczenia!

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się