Widok listy

Maj miesiącem webinarów

webinary Medidesk

Zapisz się na bezpłatne wydarzenia organizowane przez Medidesk i wejdź w interakcję z prowadzącym i innymi uczestnikami webinaru dzięki wykorzystaniu wirtualnych narzędzi.

W maju przygotowaliśmy dla Was 4 webinary szkoleniowe w tematyce rekrutacji, marketingu, prawa i zarządzania w podmiocie medycznym, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem z Waszej strony.

Miesiąc (10 maja) rozpoczniemy webinarem Urszuli Łaskawiec, eksperta ds. szkoleń kadry medycznej, która wyjaśni najważniejsze zagadnienia dotyczące efektywnej rekrutacji i wdrożenia do pracy rejestratorki medycznej.

Tydzień później poznasz znaczenie przysłowia „Jak cię widzą, tak cię piszą” w kontekście budowaniu wizerunku placówki medycznej w Internecie. Szkolenie online 17 maja poprowadzi Justyna Uman-Ntuk, specjalistka z Solutio Medica.

Jeśli masz braki w zakresie elektronicznej dokumentacji medycznej, nie może zabraknąć Cię na szkoleniu z praktycznych aspektów zarządzania EDM, które 24 maja poprowadzi adwokat Agnieszka Pietrzak z Kancelarii APDK Adwokaci.

26 maja szkolenie online dla managerów i kierowników ośrodków ochrony zdrowia poprowadzi Grzegorz Koczor. CEO / Lean Healthcare Master, Lean w Medycynie, który wyjaśni dlaczego lean management pasuje do ochrony zdrowia oraz przybliży efekt transformacji lean w placówkach ochrony zdrowia.

Wejdź do wirtualnego świata wiedzy z Medidesk!

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się