Widok listy

Marcowe webinary Medidesk

Zapraszamy na kolejny cykl bezpłatnych webinarów Medidesk, adresowanych do wszystkich, którym branża medyczna nie jest obca. Sprawdźcie terminy, zarezerwujcie sobie czas i zapisujcie się koniecznie!

Na początek miesiąca weźmiemy pod lupę LinkedIn. Już 2 marca Łukasz Grzanek (specjalista marketingu online Medidesk) wyjaśni czy serwis społecznościowy zrzeszający kontakty zawodowo-biznesowe może być wartościową platformą do promocji placówek medycznych? Przeprowadzi nas przez cały proces tworzenia profilu firmowego placówki medycznej oraz wskaże błędy jakich należy się wystrzegać.

Kolejny webinar 4 marca wspomniany już Łukasz Grzanek poprowadzi wraz z Anitą Chabrowską (Dyrektor marketingu Medidesk). Podczas godzinnego spotkania online poznamy pojęcie Customer Experience. Dowiemy się czym jest doświadczenie pacjenta w placówce medycznej, jak można nim zarządzać oraz w jaki sposób mierzyć efekty prowadzonych działań nastawionych na CX.

Następny webinarowy tydzień rozpoczniemy od porównania telefonii analogowej, a nowoczesnej telefonii internetowej VoIP. 9 marca Jarosław Rzewiński i Arkadiusz Zabielski (techniczni specjaliści Medidesk) wyjaśnią najważniejsze definicje i elementy VoIP oraz pokażą na przykładach realnych placówek jakie korzyści przynosi wdrożenie telefonii internetowej do podmiotu medycznego.

Urszula Łaskawiec (ekspert ds. szkoleń i rozwoju kadry medycznej) w czwartkowe przedpołudnie 11 marca zaprosi nas do wypróbowania narzędzi badających kompetencje zespołów. Dowiemy się jak rozpoznawać role, wartości oraz motywacje swoich pracowników oraz jak wykorzystać te informacje w praktyce.

Gdy miesiąc będzie na półmetku (16 marca) pochylimy się nad palącym tematem zatrudniania lekarzy i pielęgniarek spoza UE. Anna Baranowska i Magdalena Waliszewska (Portal Medica) przybliżą nam obowiązujące przepisy w tym zakresie, podpowiedzą gdzie szukać i jak dotrzeć do specjalistów spoza UE oraz odpowiedzą na pytanie w jaki sposób rekrutować personel biały. Serwis ogłoszeniowy czy może profesjonalna agencja HR.

Dlaczego warto wspierać odporność psychiczną pracowników rejestracji odpowie 18 marca Gabriela Gab (Certyfikowany coach ICC i tener bieznesu). Czym kierować się dobierając pracowników rejestracji medycznej, jak podnosić komfort ich pracy oraz wspierać ich podczas komunikacji z trudnym pacjentem.

Szczepienia w placówkach medycznych w praktyce Moniki Tomaszewskiej (Dyrektor Departamentu Pielęgniarek i Położnych GRUPA LUX MED) to kolejny webinar online, na który zapraszamy 23 marca. Tematem przewodnim spotkania będzie ścieżka medyczna w gabinet.gov.pl w realizacji szczepień przeciw COVID-19, praktyczne podejście lekarza w zakresie wyszczepiania populacji oraz najważniejsze informacje o eKarcie szczepień.

Jak wdrożenie aplikacji Medidesk pomoże zwiększyć 2-krotnie przychody placówki medycznej spróbuje przekonać nas 25 marca Jakub Stępnowski (Deputy Sales Director Medidesk). W trakcie webinaru usłyszymy o rozdzielaniu ruchu telefonicznego, weryfikacji działań agencji marketingowych oraz o całym wachlarzu możliwości aplikacji Medidesk.

Miesiąc zakończymy tematem komunikacyjnym. 30 marca Magdalena Kieliszek (właściciel firmy Doktor PR) odpowie dlaczego współczesnego pacjenta powinniśmy traktować jak klienta. Jak skutecznie prowadzić social media podmiotu leczniczego oraz jakie znaczenie kliniczne i pozakliniczne mają relację pomiędzy pacjentami, a personelem medycznym.

Dołącz do webinarów Medidesk – godzinne, bezpłatne szkolenia dla właścicieli i kadry zarządzającej branżą medyczną, 2 razy w tygodniu całkowicie za darmo.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się