Widok listy

Styczeń pod znakiem webinarów Medidesk

webinary Medidesk

Początek nowego roku to doskonała okazja do realizacji  planów, zamierzeń i wyzwań podjętych w roku ubiegłym. Jedno z postanowień jakim na pewno jest chęć zdobywania nowych umiejętności i rozszerzania swoich kompetencji możesz zacząć realizować już 11 stycznia razem z Medidesk podczas pierwszego styczniowego webinaru Dotacje dla branży medycznej. Jakie projekty będą mieć szanse na dofinansowanie w 2022 r., na który zaprasza ekspert ds. Funduszy unijnych Karolina Koseska-Mikołajuk. Podczas webinaru poznasz zasady prawidłowego wypełniania wniosków o dotację unijną dla branży medycznej. Dowiesz się jakie są aktualne programy unijnego dofinansowania branży medycznej oraz sprawdzisz z jakich programów dotacji unijnych dla branży medycznej możesz skorzystać. 

Kolejny tydzień (13 stycznia) rozpoczniemy tematem, który w grudniu zgromadził największą ilość uczestników – Obsługa wymagającego pacjenta. Praktyczne techniki działania i wzorce zachowania w sytuacjach kryzysowych w placówce medycznej. Szkolenie online poprowadzi Urszula Łaskawiec – Head of Training Department Medidesk. Podczas spotkania poznasz niezawodną technikę „5 kroków w kryzysie, dowiesz się, jak obsługiwać wymagającego pacjenta oraz otrzymasz jednorazową webinarową ofertę na kompleksowe szkolenie, zawierające pięć praktycznych modułów przygotowujących zespół rejestracji na obsługę wymagającego pacjenta. 

18 stycznia poznasz nowe technologie, które powinien znać każdy manager placówki medycznej. Michał Adamczyk, ekspert wdrażania systemów telemedycznych MedApp opowie jakie korzyści dla branży medycznej płyną z użycia sztucznej inteligencji oraz zdalnego monitoringu zdrowia pacjenta jak i konsultacji w oparciu o AI i analizy Big Data. 

Jeśli chcesz, aby rok 2022 stał się rokiem sukcesu Twojej placówki medycznej. Zarejestruj się na webinar Macieja Weinmanna, autora programu Szkoły Trenerów Sprzedaży (20 stycznia) podczas którego zgłębimy tajniki sztuki osiągania wyników. Dowiedz się, jak w placówce medycznej wyznaczać cele i motywować pracowników oraz poznaj metody pozwalające poprawić wynik finansowy placówki medycznej. 

Na kolejnym wydarzeniu z cyklu bezpłatnych webinarów Medidesk 25 stycznia dowiesz się jak czerpać wartość z danych medycznych, oszczędzać czas i zwiększać zyski placówki medycznej. Szkolenie online poprowadzi Paweł Paczuski, CEO innowacyjnej firmy upmedic. Webinar odpowie na pytania dlaczego warto zbierać dane medyczne wysokiej jakości oraz jak w praktyczny sposób je analizować i wyodrębniać. 

Ostatni styczniowy webinar (27 stycznia) to wstęp do zmian jakie od nowego roku czekają na polskie szpitale w związku z wprowadzeniem ustawy o jakości w ochronie zdrowia. Wydarzenie poprowadzi radca prawny Patrycja Zawadzka, która opowie o wpływie ustawy na obowiązki szpitali, o zmianach w zakresie akredytacji w ochronie zdrowia oraz regulacjach dotyczących monitorowania jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych. 

Zarejestruj się na wybrane przez siebie wyadrzenie na https://medidesk.pl/webinary/ .

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się