Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Wydarzenia

Szkolenia online dla branży medycznej – webinary

Szkolenia online dla branży medycznej – webinary

Zdobądź wiedzę przed ostatnim dzwonkiem – zapisz się na bezpłatne webinary Medidesk w czerwcu https://medidesk.pl/webinary/

Już 7 czerwca zacznij rozwijać swoje umiejętności managerskie i poznawać skuteczne sposoby na zwiększenie zainteresowania ofertą placówki medycznej. Podczas bezpłatnego webinaru Anny Aleksandrowicz, Account Manager w agencji marketingu medycznego Media Health poznasz 5 najlepszych sposobów na zwiększenie liczby pacjentów w swojej placówce.

W następnym tygodniu (14 czerwca) zdobądź 100% praktyki dzięki poradom z vademecum managera w trakcie spotkania „Skuteczne zarządzanie personelem rejestracji medycznej” Urszuli Łaskawiec, ekspertki ds. szkoleń i rozwoju kadry dla branży medycznej Medidesk. W programie m.in.: czym jest delegowanie obowiązków w placówce medycznej, korzyści z delegowania dla personelu i przełożonych oraz filary efektywnej komunikacji z zespołem rejestracji.

23 czerwca dołącz do grona uczestników bezpłatnego szkolenia online „Odpowiedzialność za błędy lekarzy i personelu w placówce leczniczej i medycyny estetycznej”. Spotkanie poprowadzą prawniczki z APDK Adwokaci – Agnieszka Pietrzak i Dominika Kołodziejska. Uczestnicy szkolenia online dowiedzą się, m.in. jak zminimalizować ryzyko wystąpienia zdarzenia stanowiącego podstawę odpowiedzialności podmiotu leczniczego.

Jeśli natomiast szukasz wiarygodnego źródła informacji o programach dofinansowania placówek medycznych, weź udział w szkoleniu „Dotacje na inwestycje i sprzęt dla branży medycznej”. To doskonała okazja, aby z pierwszej ręki dowiedzieć się o możliwościach pozyskania wsparcia finansowego na nowe technologie, sprzęt i prace modernizacyjne w ośrodkach ochrony zdrowia. Szkolenie już 30 czerwca.

Skorzystaj z wiedzy ekspertów i poznaj najnowsze nowinki z branży medycznej.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk