Widok listy

Webinary Medidesk odsłona zimowa

Interesują Cię zmiany w branży ochrony zdrowia, chcesz być na bieżąco z obowiązującymi przepisami i na czasie z nową technologią – zarejestruj się na cykliczne webinary dla managerów placówek medycznych
i medycyny estetycznej organizowane przez Medidesk https://medidesk.pl/webinary/

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które już na początku 2022 roku są doskonale zorientowane w zmianach, które niesie za sobą rządowy Polski Ład zapisz się na webinar, który już 3 lutego. Dzięki doświadczeniu naszego eksperta Przemysława Kosińskiego (Radca prawny Kancelarii Cieciórski Wacławik) będziesz w stanie szybciej od konkurencji i dokładniej poznać najistotniejsze szczegóły dotyczące zmian w zakresie karty podatkowej, ukrytej dywidendzie, najmie prywatnym i amortyzacji oraz podatku liniowym dla medyków.

Chcesz rozpocząć działania SEO w placówce medycznej? A może już prowadzisz internetowe działania marketingowe, ale nie przynoszą one satysfakcjonujących rezultatów? Zapisz się na webinar 8 lutego prowadzony przez eksperta 1stplace.pl. Pawła Kapłana, poznaj główne korzyści z inwestycji w pozycjonowanie i zacznij pozyskiwać pacjentów przez Internet.

10 lutego dzięki szkoleniu online Medidesk spojrzysz holistycznie na kwestię pozyskiwania pacjentów, poznasz nowe źródła kontaktu z potencjalnymi klientami i nauczysz się mierzyć konwersję działań marketingowych. Zapisz się na webinar E-marketing i nowoczesna sprzedaż w placówce medycznej prowadzony przez account manager MediaHealth Anną Aleksandrowicz.

Webinar na przełomie miesiąca 15 lutego poprowadzi Patrycja Zawadzka, radca prawny w Kancelarii CW. Jego przedmiotem będzie m.in. procedura przyjmowania i rozpatrywania skarg pacjentów w placówce medycznej. Ponadto podczas szkolenia online zostaną zaprezentowane najskuteczniejsze sposoby na uniknięcie roszczeń i polubowne zakończenie problematycznego konfliktu.

Codzienny kontakt z osobami, które cierpią i martwią się o swoje zdrowie może negatywnie odbić się na psychice pracowników rejestracji medycznej.  Obowiązkiem managera placówki medycznej jest zatem zapewnienie ochrony osobom szczególnie odczuwającym skutki bezpośredniego kontaktu z pacjentami.  Dzięki szkoleniu prowadzonym przez Urszulę Łaskawiec (Head of Training Department Medidesk) 22 lutego dowiesz się, jakie sytuacje najczęściej powodują wzrost stresu personelu i jak można je redukować.

Miesiąc zamkniemy tematem elektronicznej dokumentacji medycznej i cyfryzacją ochrony zdrowia w 2022 roku, który poprowadzi ekspert z Centrum e-Zdrowia, Agnieszka Rudnicka-Szymczak. W ramach szkolenia poznasz zasady tworzenia dokumentacji EDM oraz raportowania o zdarzeniach medycznych. Ponadto przedstawione zostaną nowe projekt Centrum e-Zdrowia, czyli ,,Koncepcja e-rejestracji” oraz ,,Program 40+”. ”

Dowiedz się jak skutecznie działać i rozwijać placówkę w zmiennych warunkach – zapisz się na nadchodzące wydarzenia https://medidesk.pl/webinary/

 

 

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się