Widok listy

Wrześniowe bezpłatne webinary Medidesk

Kobieta tworząca notatki podczas webinaru

Niezmiennie w każdy środę o godz. 11:00 nasi eksperci będą czekać na Was, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nabytym przez lata aktywnej pracy zawodowej w obszarze ochrony zdrowia.

2 września startujemy z webinarem 7 skutecznych metod na wzrost sprzedaży w placówce medycznej, bez angażowania dodatkowych środków na reklamę.
Rynek opieki zdrowotnej w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Pozyskanie nowych pacjentów oraz zdobycie lojalności istniejących jest kluczową sprawą, bardzo często decydującą o przetrwaniu placówki medycznej.
Podczas spotkania nasze ekspertki Patrycja Hołdyńska i Izabela Kaźmierczak odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania w zakresie problemów placówek medycznych z pozyskiwaniem i utrzymaniem pacjentów oraz podzielą się swoją wiedzą w zakresie zwiększania liczby wizyt w placówce za pomocą narzędzi systemowych.

W następną środę (9 września) zaprosimy Was do uczestnictwa w webinarze prawnym RODO w placówkach medycznych – czyli jak myć zęby?
Właściwe stosowanie przepisów o ochronie danych osobowych jest szczególnie istotne w jednostkach, które przetwarzają dane wrażliwe, tj. dane medyczne. Każda placówka lecznicza, która udziela świadczeń zdrowotnych powinna być wyposażona w dokumentację ochrony danych osobowych, która będzie stanowiła podstawę bezpieczeństwa w placówce, dla personelu oraz pacjentów, korzystających z jej usług.
Nasi partnerzy z kancelarii Pawelczyk i Kozik opowiedzą m.in. o tym jak powinien wyglądać prawidłowo zbudowany system ochrony danych osobowych w podmiocie leczniczym oraz jak przygotować się do kontroli UODO w placówce.

Wszystko wskazuje na to, że telekonsultacje pozostaną z nami na dłużej jako bezpieczna, wygodna i nowoczesna forma kontaktu lekarza z pacjentem. Taki rodzaj świadczenia usług zdrowotnych to rewolucja zarówno dla pacjentów jak i dla lekarzy. Wielu z nich do świadczenia zdalnych usług podchodzi w sposób bardzo sceptyczny.
W trakcie webinaru Dlaczego lekarze i pacjenci obawiają się świadczenia telekonsultacji? (16 września) nasi specjaliści wytłumaczą skąd biorą się opory przed zdalnymi wizytami, jak powinna przebiegać prawidłowa komunikacja oraz jak zapewnić bezpieczeństwo podczas takiej formy kontaktu z lekarzem.

Ostatni zaplanowany na wrzesień webinar to nowość w naszym cyklu. Marketing placówek medycyny estetycznej przy ograniczonym budżecie – w jakie działania warto inwestować? (30 września).
Z roku na rok przybywa placówek zajmujących się medycyną estetyczną. Konkurencja w tej branży jest bardzo liczna dlatego też, aby zbudować rozpoznawalność, wyrobić renomę i zapracować na zaufanie pacjentów, często nie wystarczą umiejętności, specjalistyczna wiedza oraz doskonały sprzęt.
Podczas webinaru specjaliści marketingu Medidesk Anita Chabrowska i Łukasz Grzanek opowiedzą m.in. o skutecznych kanałach dotarcia do pacjentów online, zdradzą sprawdzone sposoby na skuteczny content w social mediach oraz podzielą się swoją wiedzą dotyczącą realizowania kampanii marketingowej wewnątrz placówki jak i we współpracy z zewnętrznymi agencjami.

Aktualny harmonogram webinarów znajdziecie na odświeżonej stronie www.medidesk.pl/webinary, dla Waszej wygody dodaliśmy możliwość zapisu przez pop-up.

Już teraz dodaj informację o webinarze do swojego kalendarza online, zarezerwuj sobie czas, usiądź wygodnie przed komputerem i ciesz się nowoczesną i atrakcyjną formą zdobywania wiedzy.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się