Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Wrześniowe bezpłatne webinary Medidesk

Wrześniowe bezpłatne webinary Medidesk Zapraszamy na bezpłatne webinary Medidesk. We wrześniu spotkamy się z Wami podczas 4 spotkań.

Niezmiennie w każdy środę o godz. 11:00 nasi eksperci będą czekać na Was, aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nabytym przez lata aktywnej pracy zawodowej w obszarze ochrony zdrowia.

2 września startujemy z webinarem 7 skutecznych metod na wzrost sprzedaży w placówce medycznej, bez angażowania dodatkowych środków na reklamę.
Rynek opieki zdrowotnej w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie. Pozyskanie nowych pacjentów oraz zdobycie lojalności istniejących jest kluczową sprawą, bardzo często decydującą o przetrwaniu placówki medycznej.
Podczas spotkania nasze ekspertki Patrycja Hołdyńska i Izabela Kaźmierczak odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania w zakresie problemów placówek medycznych z pozyskiwaniem i utrzymaniem pacjentów oraz podzielą się swoją wiedzą w zakresie zwiększania liczby wizyt w placówce za pomocą narzędzi systemowych.

W następną środę (9 września) zaprosimy Was do uczestnictwa w webinarze prawnym RODO w placówkach medycznych – czyli jak myć zęby?
Właściwe stosowanie przepisów o ochronie danych osobowych jest szczególnie istotne w jednostkach, które przetwarzają dane wrażliwe, tj. dane medyczne. Każda placówka lecznicza, która udziela świadczeń zdrowotnych powinna być wyposażona w dokumentację ochrony danych osobowych, która będzie stanowiła podstawę bezpieczeństwa w placówce, dla personelu oraz pacjentów, korzystających z jej usług.
Nasi partnerzy z kancelarii Pawelczyk i Kozik opowiedzą m.in. o tym jak powinien wyglądać prawidłowo zbudowany system ochrony danych osobowych w podmiocie leczniczym oraz jak przygotować się do kontroli UODO w placówce.

Wszystko wskazuje na to, że telekonsultacje pozostaną z nami na dłużej jako bezpieczna, wygodna i nowoczesna forma kontaktu lekarza z pacjentem. Taki rodzaj świadczenia usług zdrowotnych to rewolucja zarówno dla pacjentów jak i dla lekarzy. Wielu z nich do świadczenia zdalnych usług podchodzi w sposób bardzo sceptyczny.
W trakcie webinaru Dlaczego lekarze i pacjenci obawiają się świadczenia telekonsultacji? (16 września) nasi specjaliści wytłumaczą skąd biorą się opory przed zdalnymi wizytami, jak powinna przebiegać prawidłowa komunikacja oraz jak zapewnić bezpieczeństwo podczas takiej formy kontaktu z lekarzem.

Ostatni zaplanowany na wrzesień webinar to nowość w naszym cyklu. Marketing placówek medycyny estetycznej przy ograniczonym budżecie – w jakie działania warto inwestować? (30 września).
Z roku na rok przybywa placówek zajmujących się medycyną estetyczną. Konkurencja w tej branży jest bardzo liczna dlatego też, aby zbudować rozpoznawalność, wyrobić renomę i zapracować na zaufanie pacjentów, często nie wystarczą umiejętności, specjalistyczna wiedza oraz doskonały sprzęt.
Podczas webinaru specjaliści marketingu Medidesk Anita Chabrowska i Łukasz Grzanek opowiedzą m.in. o skutecznych kanałach dotarcia do pacjentów online, zdradzą sprawdzone sposoby na skuteczny content w social mediach oraz podzielą się swoją wiedzą dotyczącą realizowania kampanii marketingowej wewnątrz placówki jak i we współpracy z zewnętrznymi agencjami.

Aktualny harmonogram webinarów znajdziecie na odświeżonej stronie www.medidesk.pl/webinary, dla Waszej wygody dodaliśmy możliwość zapisu przez pop-up.

Już teraz dodaj informację o webinarze do swojego kalendarza online, zarezerwuj sobie czas, usiądź wygodnie przed komputerem i ciesz się nowoczesną i atrakcyjną formą zdobywania wiedzy.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk