Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Dla Managera

Wyzwania dla placówek medycznych w okresie pandemii – nowe tematy webinarów!

Wyzwania dla placówek medycznych w okresie pandemii – nowe tematy webinarów! Chcemy podzielić się w wami naszą wiedzą, aby ułatwić właścicielom i managerom placówek medycznych adaptację do nowych warunków, minimalizowanie strat w okresie pandemii a nawet wykorzystanie obecnej sytuacji jako szansy na rozwój.

Kilka ostatnich tygodni postawiło właścicieli i managerów ochrony zdrowia przed ogromnym wyzwaniem. Nagła zmiana realiów prowadzenia biznesu, konieczność dostosowania oferty i formy świadczenia usług do nowych potrzeb i oczekiwań pacjentów wymusza przeorganizowania niemalże każdego aspektu funkcjonowania podmiotu leczniczego.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pracy dla zespołu placówki medycznej oraz pacjentów, dużym zainteresowaniem zaczęły cieszyć się usługi z zakresu telemedycyny – szczególnie telekonsultacji, czyli świadczenia porad lekarskich na odległość w oparciu o rozwiązania z zakresu IT i telefonii internetowej.

Przeniesienie pracy zespołów placówki medycznej do home office, to kolejne wyzwanie, z którym muszą się mierzyć managerowie. Niezbędne jest wprowadzenie określonych zasad, aby kontynuować świadczenie usług i obsługę pacjentów na najwyższym poziomie.

Znacznej modyfikacji wymaga również komunikacja z pacjentem. Przedłużający się czas zagrożenia epidemicznego nie powinien wiązać się z wyłączaniem działań marketingowych. Wręcz przeciwnie – należy wykorzystać ten czas do budowania swojego wizerunku jako eksperta, informowania o nowej formie prowadzenia usług, pracy nad pozyskiwaniem nowych pacjentów.

Chcemy podzielić się w wami naszą wiedzą, aby ułatwić właścicielom i managerom placówek medycznych adaptację do nowych warunków, minimalizowanie strat w okresie pandemii a nawet wykorzystanie obecnej sytuacji jako szansy na rozwój.

Zapraszamy do zapisów  na cykliczne, bezpłatne webinary dotyczące wdrażania telekonsultacji w placówce medycznej, wprowadzania standardów obsługi lub optymalizacji działań marketingowych. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której będziemy publikować informację o webinarach dotyczących  aktualnych wyzwań dla branż medycznej.

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk