Widok listy

Wyzwania dla placówek medycznych w okresie pandemii – nowe tematy webinarów!

Kobieta ze słuchawkami siedząca przed laptopem

Kilka ostatnich tygodni postawiło właścicieli i managerów ochrony zdrowia przed ogromnym wyzwaniem. Nagła zmiana realiów prowadzenia biznesu, konieczność dostosowania oferty i formy świadczenia usług do nowych potrzeb i oczekiwań pacjentów wymusza przeorganizowania niemalże każdego aspektu funkcjonowania podmiotu leczniczego.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pracy dla zespołu placówki medycznej oraz pacjentów, dużym zainteresowaniem zaczęły cieszyć się usługi z zakresu telemedycyny – szczególnie telekonsultacji, czyli świadczenia porad lekarskich na odległość w oparciu o rozwiązania z zakresu IT i telefonii internetowej.

Przeniesienie pracy zespołów placówki medycznej do home office, to kolejne wyzwanie, z którym muszą się mierzyć managerowie. Niezbędne jest wprowadzenie określonych zasad, aby kontynuować świadczenie usług i obsługę pacjentów na najwyższym poziomie.

Znacznej modyfikacji wymaga również komunikacja z pacjentem. Przedłużający się czas zagrożenia epidemicznego nie powinien wiązać się z wyłączaniem działań marketingowych. Wręcz przeciwnie – należy wykorzystać ten czas do budowania swojego wizerunku jako eksperta, informowania o nowej formie prowadzenia usług, pracy nad pozyskiwaniem nowych pacjentów.

Chcemy podzielić się w wami naszą wiedzą, aby ułatwić właścicielom i managerom placówek medycznych adaptację do nowych warunków, minimalizowanie strat w okresie pandemii a nawet wykorzystanie obecnej sytuacji jako szansy na rozwój.

Zapraszamy do zapisów  na cykliczne, bezpłatne webinary dotyczące wdrażania telekonsultacji w placówce medycznej, wprowadzania standardów obsługi lub optymalizacji działań marketingowych. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której będziemy publikować informację o webinarach dotyczących  aktualnych wyzwań dla branż medycznej.

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się