Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Aplikacja

Zalecenia GIS, MZ i NFZ dla placówek medycznych w związku z koronawirusem

Zalecenia GIS, MZ i NFZ dla placówek medycznych w związku z koronawirusem Z uwagi na ogłoszony w Polsce stan epidemiczny, codzienne funkcjonowanie placówek medycznych uległo w sposób istotny licznym zmianom. Zaistniała sytuacja budzi wiele pytań, zarówno od strony pacjentów, ale również pracowników podmiotów leczniczych. 

Najlepszym remedium na pojawiający się niepokój jest przekazywanie oraz udostępnianie rzetelnej wiedzy i źródeł informacji. Takimi źródłami są strony internetowe Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz komunikaty Narodowego Funduszu Zdrowia. Niemniej jednak firma Medidesk, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu we współpracy z licznymi placówkami medycznymi oraz w oparciu o wyżej wymienione źródła przygotowała dla Państwa zestawienie niezbędnych informacji, które ułatwią bieżącą pracę w podmiotach leczniczych w okresie pandemii koronawirusa. 

Zachęcamy do odwiedzenia dedykowanej strony internetowej, na której znajdą Państwo:

 • najważniejsze wskazówki postępowania dla placówek medycznych
 • linki do serwisów rządowych na bieżąco aktualizujących informacje
 • porady dotyczące budowania komunikatów kierowanych zarówno do pracowników jak również pacjentów
 • możliwości wykorzystania dostępnych dla Państwa kanałów (strona www; social media) do udzielania informacji i przekazywania powiadomień pacjentom. 

Poznaj wskazówki dla placówek medycznych w okresie pandemii, zebrane przez ekspertów Medidesk: www.medidesk.pl/placowki-medyczne-koronawirus

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

  Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

   Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk