Widok listy

Zdobywaj wiedzę z Medidesk – webinary

webinary Medidesk

Internet – narzędzie edukacyjne, za pomocą którego możemy każdego dnia uczęszczać do multimedialnego ośrodka dydaktycznego w celu zdobywania wiedzy i poszerzania swoich kompetencji z wielu interesujących nas dziedzin. Webinary online Medidesk to jedna z form takiego kształcenia na odległość, którą 2 razy w tygodniu Wam oferujemy.  

Wejdź na https://medidesk.pl/webinary/ i zapoznaj się z harmonogramem wydarzeń na ostatni miesiąc bieżącego roku. 

Pierwszy grudniowy webinar (2 grudnia) rozpoczniemy tematem dofinansowań dla branży medycznej na rok 2022. Wydarzenie poprowadzi ekspert ds. funduszy unijnych Letinn Consulting – Karolina Koseska- Mikołajuk. Podczas prelekcji dowiemy się gdzie szukać i jak uzyskać wsparcie w zakresie finansowania nowych inwestycji i technologii w naszym podmiocie medycznym oraz otrzymamy niezbędne wskazówki jak przygotować się do wnioskowania o dotację. 

7 grudnia zaprosimy Was na jeden z najbardziej gorących tematów ostatnich tygodni i rozgorzałych wokół niego dyskusji – Zmiany w branży ochrony zdrowia projektowane w ramach Polskiego Ładu. Przemysław Kosiński radca prawny przybliży nam co oznacza dla lekarzy niższy ryczałt, ale wyższa składka zdrowotna oraz ograniczone prawo do stosowania karty podatkowej. Podczas wydarzenia wyłumaczymy, co w praktyce oznacza podatkowy Polski Ład dla przedstawicieli ochrony zdrowia. 

Jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w wydarzeniu w podanym terminie, 21 grudnia spotkamy się ponownie z partnerem Kancelarii Cieciórski Wacławik Kosiński Spółka Partnerska Radców Prawnych. 

W kolejnym tygodniu (9 grudnia) spotkamy się w celu doświadczenia czym jest połączenie świata rzeczywistego i wirtualnego – mixed reality. Eksperci z firmy MedApp partnera wiodącego minionej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia Andrzej Skalski i Maciej Stanuch objaśnią trójwymiarową wizualizację, Mixed Reality w kontekście współczesnej medycyny i jej zastosowania w ułatwieniu planowania i monitorowania złożonych operacji medycznych. 

16 grudnia webinar przeznaczony dla wszystkich tych, którzy na co dzień mierzą się z obsługą tzw. „trudnego” pacjenta w placówce medycznej. Urszula Łaskawiec ekspert ds. Szkoleń i Rozwoju Kadry dla Branży Medycznej Medidesk opowie na konkretnych przykładach dobre i niewłaściwe wzorce zachowań w komunikacji z wymagającym pacjentem. Poznacie autorską i niezawodną technikę „6 kroków w kryzysie”, dzięki której poradzicie sobie z profesjonalną obsługą nawet najbardziej wymagającego pacjenta w stresującej, kryzysowej sytuacji, której opracowanie w formie PDF otrzymacie jako bonus po wydarzeniu. 

Dodatkowo w ramach zapisu na wydarzenie otrzymacie jednorazową atrakcyjną webinarową ofertę na kompleksowe szkolenie, zawierające pięć praktycznych modułów przygotowujących zespół rejestracji na obsługę wymagającego pacjenta. 

Zapraszamy do zapisów! 

BĄDŹ W KONTAKCIE

Masz pytania?
Skontaktuj się!

Już ponad 600 placówek medycznych udoskonala swoje usługi i zwiększa swoje zarobki z Medidesk.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czy Medidesk sprawdzi się w Twojej placówce, umów się na rozmowę z naszym ekspertem!

WEBINARY MEDIDESK

Jak zwiększyć
przychody placówki medycznej?

Co byś zrobił, gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz znacząco zwiększyć zarobki swojej kliniki, wprowadzając tylko kilka prostych zmian?

  • Skutecznie rozwijaj swoją placówkę
  • Poznaj aktualne trendy obsługi klienta
  • Buduj dobre relacje z pacjentami
  • Wdrażaj procedury, które zwiększą Twoją sprzedaż
Zapisz się