Wróć do bloga

Kategoria wpisu: Nowości

Zdobywaj wiedzę z Medidesk – webinary

Zdobywaj wiedzę z Medidesk – webinary

Internet – narzędzie edukacyjne, za pomocą którego możemy każdego dnia uczęszczać do multimedialnego ośrodka dydaktycznego w celu zdobywania wiedzy i poszerzania swoich kompetencji z wielu interesujących nas dziedzin. Webinary online Medidesk to jedna z form takiego kształcenia na odległość, którą 2 razy w tygodniu Wam oferujemy.  

Wejdź na https://medidesk.pl/webinary/ i zapoznaj się z harmonogramem wydarzeń na ostatni miesiąc bieżącego roku. 

Pierwszy grudniowy webinar (2 grudnia) rozpoczniemy tematem dofinansowań dla branży medycznej na rok 2022. Wydarzenie poprowadzi ekspert ds. funduszy unijnych Letinn Consulting – Karolina Koseska- Mikołajuk. Podczas prelekcji dowiemy się gdzie szukać i jak uzyskać wsparcie w zakresie finansowania nowych inwestycji i technologii w naszym podmiocie medycznym oraz otrzymamy niezbędne wskazówki jak przygotować się do wnioskowania o dotację. 

7 grudnia zaprosimy Was na jeden z najbardziej gorących tematów ostatnich tygodni i rozgorzałych wokół niego dyskusji – Zmiany w branży ochrony zdrowia projektowane w ramach Polskiego Ładu. Przemysław Kosiński radca prawny przybliży nam co oznacza dla lekarzy niższy ryczałt, ale wyższa składka zdrowotna oraz ograniczone prawo do stosowania karty podatkowej. Podczas wydarzenia wyłumaczymy, co w praktyce oznacza podatkowy Polski Ład dla przedstawicieli ochrony zdrowia. 

Jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w wydarzeniu w podanym terminie, 21 grudnia spotkamy się ponownie z partnerem Kancelarii Cieciórski Wacławik Kosiński Spółka Partnerska Radców Prawnych. 

W kolejnym tygodniu (9 grudnia) spotkamy się w celu doświadczenia czym jest połączenie świata rzeczywistego i wirtualnego – mixed reality. Eksperci z firmy MedApp partnera wiodącego minionej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia Andrzej Skalski i Maciej Stanuch objaśnią trójwymiarową wizualizację, Mixed Reality w kontekście współczesnej medycyny i jej zastosowania w ułatwieniu planowania i monitorowania złożonych operacji medycznych. 

16 grudnia webinar przeznaczony dla wszystkich tych, którzy na co dzień mierzą się z obsługą tzw. „trudnego” pacjenta w placówce medycznej. Urszula Łaskawiec ekspert ds. Szkoleń i Rozwoju Kadry dla Branży Medycznej Medidesk opowie na konkretnych przykładach dobre i niewłaściwe wzorce zachowań w komunikacji z wymagającym pacjentem. Poznacie autorską i niezawodną technikę „6 kroków w kryzysie”, dzięki której poradzicie sobie z profesjonalną obsługą nawet najbardziej wymagającego pacjenta w stresującej, kryzysowej sytuacji, której opracowanie w formie PDF otrzymacie jako bonus po wydarzeniu. 

Dodatkowo w ramach zapisu na wydarzenie otrzymacie jednorazową atrakcyjną webinarową ofertę na kompleksowe szkolenie, zawierające pięć praktycznych modułów przygotowujących zespół rejestracji na obsługę wymagającego pacjenta. 

Zapraszamy do zapisów! 

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

    Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

      Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

        Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk